"Pierwsza miłość" odcinek 3187. Magda odkryje, że Lucynka jest oszustką! Nie powie o tym Kaśce? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3187. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Magda, że Lucynka oszukuje Kaśkę! Czy zdecyduje się powiedzieć Saniewskiemu o swoim odkryciu? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3187. w poniedziałek, 8.03.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kaśka (Michał Koterski) obejrzał nagranie, które Gosia (Magdalena Różańska) nagrała dla niego przed śmiercią. Ukochana Saniewskiego zachęca go, aby znalazł sobie nową miłość i... poleca mu nawet odpowiednią kandydatkę!

Alejandro znów pojawi się w życiu Kaliny! Dziewczyna wyzna Oskarowi prawdę o gwłacieZobacz więcej

Mimo wewnętrznych oporów, Kaśka postanowił spotkać z przyjaciółką zmarłej żony. Nie ma jednak pojęcia, że umówił się z niewłaściwą kobietą. Zamiast Mai, w jego ramiona trafiła ekscentryczna Lucynka (Delfina Wilkońska), która nie zamierzała jednak wyprowadzać go z błędu.

W 3187. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Magda (Karolina Sawka) odkryje, że nowa partnerka Saniewskiego nie jest tą osobą, za którą się podaje. Dziewczyna od razu powie o tym Mikserowi (Błażej Michalski). Ten jednak, z uwagi na dobro przyjaciela, poprosi ją, by się nie wtrącała i nie mówiła Kaśce o swoim odkryciu.

Matuszewska będzie jednak przekonana, że Kaśka powinien znać prawdę. Po jej stronie stanie także Wiola (Diana Kozłowska). Czy dziewczyny posłuchają Miksera? A może zdecydują się opowiedzieć Saniewskiemu o swoim odkryciu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×