"Pierwsza miłość" odcinek 3192-93. Dominika zostanie skatowana w więzeniu! Marysia pomoże jej uciec? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3192. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dominika zostanie ciężko pobita w areszcie! Marysia postanowi odbić siostrę ze szpitala. Czy jej się uda? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3192. w poniedziałek, 15.03.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Relacje Dominiki (Aneta Zając) i Marysi (Aneta Zając) nigdy nie układały się najlepiej. Teraz jednak siostra bardzo pomoże Domańskiej w odzyskaniu Julki (Łucja Kawczak). Niestety, niedługo potem zostanie aresztowana i trafi do aresztu...

Tomasz Oświeciński dołącza do obsady! Czy Kulczyccy dogadają się z ojcem Jolki?Zobacz więcej

Z wiadomości jakie dotrą do Marysi będzie wynikało, że Dominika jest bardzo źle traktowana za kratami. Siostra postanowi jakoś wyciągnąć ją z aresztu. Swoją pomoc zaoferuje jej Kacper (Damian Kulec), lekarz, którego niedawno spotkała w psychiatryku.

W 3192. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dominika zostanie bardzo ciężko pobita przez współwięźniarki i w ciężkim stanie trafi na oddział intensywnej terapii. Marysia i Kacper postanowią odbić ją ze szpitala. Ich misja zakończy się powodzeniem!

"Komisarz Mama". Paulina Chruściel kradnie show w nowym serialu Polsatu! Będzie HIT? Oceniamy cały 1. sezon!Zobacz więcej

Policja szybko jednak zacznie podejrzewać, że to Marysia pomogła siostrze w ucieczce. Już następnego dnia, w 3193. odcinku serialu "Pierwsza miłość", Hubert (Rafał Szałajko) wezwie Domańską na przesłuchanie. Będzie jednak kłamać jak z nut.

W tym samym czasie Michał (Wojciech Błach) będzie szukał dla Dominiki bezpiecznej kryjówki. Bardzo zaniepokoi go zły stan kobiety, która nie doszła jeszcze do siebie po ciężkim pobiciu. Jak to się wszystko skończy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Leo (gość)

  Według mnie ten serial zaczyna schodzić na psy nic się w nim nie dzieje poza rodzinnymi dramatami

  07.03.2021 17:43
 • Lili (gość)

  Polska moda na sukces 😣

  07.03.2021 07:28
 • Fanka (gość)

  Coś się wreszcie dzieje w tym serialu. A ja uparcie chce pułkownika Króla. Fajna postać o której zapomniano, tak jak o p. Pakulnis w końcu było nie było babci Julki....

  06.03.2021 22:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×