"Pierwsza miłość" odcinek 3198-99. Wiktoria i jej przyjaciółki napadnięte przez zboczeńca! Napastnik nie ma pojęcia, z kim zadarł... [CO SIĘ WYDARZY]

W 3198. odcinku serialu "Pierwsza miłość" bokserki z Wadlewa zostaną zaatakowane przez dyskotekowych dresiarzy... Wynik starcia bardzo zaskoczy napastników! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3198. w poniedziałek, 22.03.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Gdy w Wadlewie powstawał klub bokserski, nikt za bardzo nie wierzył w powodzenie tej inicjatywy. Panie jednak dobrze sobie radzą w ringu, a w sportach walki prym wiedzie Wiktoria (Halszka Lehman).

Dominika zostanie skatowana w więzeniu! Marysia pomoże jej uciec?Zobacz więcej

W 3198. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wiktoria wraz z przyjaciółkami pójdzie na dyskotekę do Sokółki. Na miejscu zaczną ich zaczepiać lokalni dresiarze, a jeden z nich będzie wyjątkowo nachalny wobec Róży (Agata Skórska). Wiktoria postanowi zareagować.

Napastnik nie potraktuje jej jednak poważnie. Szybko jednak zrozumie swój błąd, gdy bokserka bez większego trudu go znokautuje! Przy okazji rozbije jednak kulę dyskotekową, co bardzo nie spodoba się Kleopatrze (Monika Mariotti). Szefowa klubu będzie chciała wezwać policję.

Kobieta zacznie też domagać się odszkodowania za zniszczony sprzęt. W 3199. odcinku serialu "Pierwsza miłość" w klubie zjawi się zawiadomiony przez Wiktorię Oliwier (Dariusz Karpiński). Były bokser zdobła przekonać personel, by dogadać się bez udziału policji.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×