"Pierwsza miłość" odcinek 3205. Marta jednak kocha Artura? Kulczycki powie jej, że już ma inną... [CO SIĘ WYDARZY]

W 3205. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marta wyzna Kulczyckiemu, że wciąż coś do niego czuje. Artur ma już jednak nową partnerkę... Jak to się skończy? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3205. w czwartek, 1.04.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Marta (Honorata Witańska) poznała Artura (Łukasz Płoszajski) w szkole, gdzie uczyła jego syna Tomka (Oskar Wojciechowski). Przystojny mężczyzna szybko wpadł jej w oko i po jakimś czasie nawiązał się między nimi romans, który jednak bardzo szybko się skończył.

Oskar zemści się na Alejandro za gwałt na Kalinie! To znamię zostanie z nim na zawszeZobacz więcej

Andruszkiewicz cały czas będzie jednak doskwierać samotność. Wyżali się przyjaciółkom, że wciąż nie może znaleźć odpowiedniego mężczyzny. W 3205. odcinku serialu "Pierwsza miłość" postanowi jeszcze raz spotkać się z Kulczyckim.

Gdy będą w Barbarianie Marta wyzna, że wciąż czuje coś do Artura. Kulczycki będzie się czuł bardzo nieswojo, że musi poruszać takie tematy, gdy przy barze stoi jego nowa dziewczyna, Dorota (Magdalena Wróbel). W odpowiedzi na wyznanie miłości powie Marcie, że jest w związku.

Jak Marta na to zareaguje? Czy będzie próbowała odbić Artura Dorocie? A może postanowi szukać miłości gdzie indziej? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×