"Pierwsza miłość" odcinek 3206. Oskar zemści się na Alejandro za gwałt na Kalinie! To znamię zostanie z nim na zawsze [CO SIĘ WYDARZY]

W 3206. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Oskar wymyśli sposób, aby zemścić się na Alejandro za gwałt na Kalinie! Zostawi arystokracie pewną "pamiątkę". Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3206. w piątek, 2.04.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Po alkoholu Alejandro (Maciej Maciejewski) ujawnił swoje prawdziwe oblicze i brutalnie zgwałcił Kalinę (Magdalena Wieczorek)... Co gorsza, arystokrata nie ma żadnych wyrzutów sumienia i nie widzi nic złego we współpracy z Domańską przy budowie sieci luksusowych hoteli.

Wiktoria i jej przyjaciółki napadnięte przez zboczeńca! Napastnik nie ma pojęcia, z kim zadarł...Zobacz więcej

Dla Kaliny każda chwila spędzona w towarzystwie swojego oprawcy to niewyobrażalne cierpienie... Jej stan psychiczny pogorszy się na tyle, że dziewczyna będzie nawet chciała rzucić pracę w firmie Wekslera (Karol Strasburger). Na szczęście Domańska może liczyć na wsparcie Oskara (Filip Gurłacz).

W 3206. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Korzeniowski postanowi dać Hiszpanowi prawdziwą nauczkę. Pod pretekstem spraw biznesowych przyjdzie do mieszkania arystokraty, obezwładni go paralizatorem, po czym... wyjmie z torby zestaw do tatuażu.

Gdy Alejandro się ocknie, poczuje ból w plecach. Spojrzy w lustro i zobaczy, że Oskar wytatuował mu na plecach wielki napis - "Jestem gwałcicielem". Będzie wściekły! Czy będzie próbował mścić się na Oskarze i Kalinie? A może opuści z obawy przed tym, że jego zbrodnia wyjdzie na jaw?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×