"Pierwsza miłość" odcinek 3211-12. Kalina zostanie uwięziona w płonącym budynku! Alejandro ją zabije?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 3211. odcinku serialu "Pierwsza miłość" psychopata Alejandro wciągnie Kalinę w pułapkę bez wyjścia... Jedyną nadzieją dla Domańskiej będzie Oskar. Czy jednak zdąży na czas? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3211. w poniedziałek, 12.04.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Koszmar Kaliny (Magdalena Wieczorek) trwa w najlepsze. Upokorzona dziewczyna cały czas musi współpracować z mężczyzną, który ją zgwałcił, Alejandro (Maciej Maciejewski). Jedynym wsparciem jest dla niej Oskar (Filip Gurłacz). Czy jednak kolega z pracy zdoła uratować ją przed oprawcą?

Przemysław Sadowski dołącza do obsady! Jego bohater będzie miał romans z Marysią?Zobacz więcej

Domańska wciąż nie może dojść do siebie i stale boi się, że Hiszpan wciąż może ją zaatakować. Dlatego też z zadowoleniem przyjmie propozycję Oskara, aby przez jakiś czas zamieszkała z Wiolą (Diana Kozłowska) w ośrodku agroturystycznym z dala od Wrocławia.

Bardzo szybko okaże się jednak, że coś jest nie tak. W 3211. odcinku serialu "Pierwsza miłość" ktoś wejdzie do pokoju dziewczyn i nagra je podczas snu. Następnego dnia nagrania zostanie przesłane na telefon Wioli. Przerażona Kalina postanowi skontaktować się z Oskarem.

Oskar zemści się na Alejandro za gwałt na Kalinie! To znamię zostanie z nim na zawszeZobacz więcej

Wtedy wyjdzie na jaw, że Korzeniowski wcale nie wynajął domku, a cały wyjazd to pułapka zastawiona przez Alejandro! Kalina i Wiola będą chciały jak najszybciej wrócić do Wrocławia, ale będzie to niemożliwe, bo ktoś celowo uszkodził ich samochód!

W 3212. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Alejandro obezwładni Wiolę, a Kalinę zagoni do stodoły, którą następnie podpali! Oskar od razu ruszy im na ratunek, ale będzie miał do przebycie duży dystans. Po drodze spotka ranną Wiolę... Czy uda mu się dotrzeć do Kaliny na czas i uratować jej życie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kristof (gość)

  Wkoncu coś zaczyna się dziać jakieś konkretne akcje ale co jak trzeba Teraz 2 dni czekać najgorzej

  09.04.2021 18:54
 • Kristof (gość)

  Wkoncu coś zaczyna się dziać jakieś konkretne akcje ale co jak trzeba Teraz 2 dni czekać najgorzej

  09.04.2021 18:54
 • Meg (gość)

  Domańska boi się Hiszpana😂 kto to pisał...Hiszpan w Wadlewie 😂😂😂

  28.03.2021 10:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×