"Pierwsza miłość" odcinek 3212. Janek oświadczy się Kindze w dniu jej rozwodu z Arturem! Czy usłyszy "tak"? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3212. odcinku serialu "Pierwsza miłość" są orzeknie rozwód Kingi i Artura. Jeszcze tego samego dnia Janek postanowi oświadczyć się ukochanej. Czy usłyszy "tak"? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3212. w poniedziałek, 12.04.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Małżeństwo Kulczyckich przeszło wiele wzlotów i upadków... Teraz jednak jest już zupełną fikcją - Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) jest w szczęśliwym związku z Jankiem (Maciej Mikołajczyk), a Artur (Łukasz Płoszajski) związał się z Dorotą (Magdalena Wróbel). Dlatego też małżonkowie w końcu zdecydują się na formalny rozwód.

Kalina zostanie uwięziona w płonącym budynku! Alejandro ją zabije?!Zobacz więcej

Artur i Kinga zapewnią dzieci, że ich rozwód nic nie zmienia i wciąż mogą na nich liczyć, a w 3212. odcinku serialu "Pierwsza miłość" zjawią się w sądzie na rozprawie. Oboje będą bardzo zestresowani, będą jednak mogli liczyć na wsparcie bliskich.

Kinga chcąc rozładować napięcie zaproponuje Jankowi wyjście do kina. W pewnym momencie w kieszeni Janka wyczuje pierścionek zaręczynowy... Zaniepokoi się, ponieważ nie chce słyszeć o kolejnym małżeństwie, a przynajmniej nie chwilę po wyjściu z sądu.

Z drugiej strony nie chce jednak mówić definitywnie "nie". Janek widząc niezdecydowanie ukochanej mimo wszystko postanowi zaryzykować... Co usłyszy od Kingi? Dowiemy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ILONA OSTROWSKA (gość)

    MICHAL ZEBROWSKI

    31.03.2021 19:27
  • AGNIESZKA PILASZEWSKA (gość)

    MARTA SCISLOWICZ

    31.03.2021 19:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×