"Pierwsza miłość" odcinek 3213. Dorota zacznie udawać dziewczynę Daniela i otrzyma pierścionek zaręczynowy! Co na to Artur? [CO SIĘ WYDARZY]

W 3213. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dorota spotka się z rodzicami Daniela, udając jego dziewczynę. Całe spotkanie będzie z dystansu obserwował Artur. W pewnym momencie matka policjantka zaskoczy wszystkich. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3213. w środę, 14.04.2021 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Dorota (Magdalena Wróbel) poznała Daniela (Daniel Misiewicz) dzięki Melce (Ewa Jakubowicz), która chciała aby jej kolega z policji w końcu znalazł sobie dziewczynę. Problem jednak polegał na tym, że jest on... gejem! Już wkrótce policjant będzie jednak potrzebował pomocy Marskiej.

Janek oświadczy się Kindze w dniu jej rozwodu z Arturem! Czy usłyszy "tak"?Zobacz więcej

W 3213. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dorota zgodzi się udawać dziewczynę Daniela na spotkaniu z jego rodzicami. Artur (Łukasz Płoszajski) nie będzie tym zachwycony, ale ostatecznie również da swoją zgodę. Całe spotkanie będzie jednak obserwował zza baru.

Rodzice Daniela będą zachwyceni Dorotą! Marska będzie coraz bardziej zestresowana. Zacznie ją zżerać poczucie winy... Najgorsze jednak dopiero przed nią. W trakcie oczekiwania na deser matka policjanta wyjmie bowiem rodowy pierścień zaręczynowy i… wręczy go Dorocie!

Marska będzie w szoku! Czy postanowi wyznać prawdę o swoim "związku" z Danielem? A może przyjmie podarek i będzie kontynuować mistyfikację? Jak na całą sytuację zareaguje Kulczycki? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×