"Pierwsza miłość" odcinek 3439. Kasia i Michał znowu się spotkają! Domański zachowa się okropnie: "Gdyby nie ona, poszedłby do więzienia"

W serialu "Pierwsza miłość" ponownie zobaczymy Kasię, czyli Sylwię Nowak. Dziewczyna wróci po wypadku, ale jej spotkanie z Michałem nie będzie należało do udanych. Domański wiele jej zawdzięcza, ale w Barbarianie będzie udawał, że jej nie zna! Co z tego wyniknie?

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3439. emisja w Telewizji Polsat 31 maja, o godz. 18:00

W ubiegłym roku do "Pierwszej miłości" dołączyła Sylwia Nowak, która wciela się w ambitną i pewną siebie studentkę architektury. Już pierwsze odcinki był dramatyczne dla postaci granej przez Nowak, ponieważ po tym jak nieoczekiwanie poznała ona w Barbarianie Michała Domańskiego (Wojciech Błach) trafiła do szpitala.

Michał, który wcześniej pił alkohol, zaoferował się odwieźć Kasię do domu i spowodował wypadek. Mężczyźnie groziły poważne konsekwencje, a przed Kasią była długa i kosztowana rehabilitacja. Grażyna (Grażyna Wolszczak) przekazała wtedy Kasi pokaźną kwotę pieniędzy w zamian za fałszywe zeznania, co uratowało Michała przed odpowiedzialnością karną. Od wypadku minęło już bardzo dużo czasu.

Jej teściowie zginęli w wypadku samochodowym. Teraz nagrała dla nich piosenkę!Zobacz więcej

Teraz Kasia spotkała ze znajomymi w Barbarianie, do którego z niechęcią wraca. Tak się składa, że w tym samym czasie klub postanowił odwiedzić też Michał. Mężczyzna jednak nie zwraca uwagi na Kasię i zachowuje się tak jakby jej nie rozpoznawał.

Zachowanie Michała bardzo denerwuje Kasię, bo gdyby nie ona Michał poszedłby do więzienia. Roztrzęsiona wraca do stolika, przy którym siedzą jej znajomi i opowiada im o swoim wypadku i Michale, od którego nigdy nie usłyszała nawet słowa "przepraszam". Kolegów Kasi bardzo poruszyła ta opowieść, dlatego decydują się przypomnieć Michałowi o tym, co zrobił. W wyniku tego Michał zostaje pobity - zdradza Sylwia Nowak.

Nie wiadomo jak dalej rozwinie się wątek Kasi, Sylwia Nowak ma jednak nadzieję, że scenarzyści przygotowali dla niej równie ciekawe sceny. -Moja postać pojawia się w serialu w momentach kryzysowych i znaczących. Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach Kasi będzie więcej - dodaje.

W galerii publikujemy najnowsze zdjęcia z serialu "Pierwsza miłość". Sprawdź, co się wydarzy!

Zobacz galerię

Tak kiedyś wyglądał Wojciech Błach. Zaniemówicie, jak zobaczycie jego fryzurę na Beckhama!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Autor: AKPA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×