"Pierwsza miłość" odcinek 3459. Emilka robi wszystko by uwolnić siebie i Martę. Postanawia uciec się do podstępu. Czy Mateusz jej uwierzy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Pierwsza miłość" streszczenie 3459. odcinka. Jolka stara się przekonać Fabiana by pozwolił się udać się do koleżanki z klasy. Ojciec podejrzewa, że dziewczyna zamierza spotkać się ze swoim chłopakiem. Czy spotkanie dojdzie do skutku? Emilka walczy o swoją i Marty wolność. Wpada na pomysł podstępu.

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3459. w środę 21.09.2022 o godzinie 18:00 w telewizji Polsat!

Jolka próbuje przekonać Fabiana, żeby pozwolił jej uczyć się u koleżanki z klasy. Ojciec podejrzewa, że córka kłamie i chce spotkać się ze swoim chłopakiem. Jolka obiecuje, że nie pojedzie do Tomka, a jego rodzice wrócili już z wyjazdu. Czy potajemna schadzka i poważne plany z nią związane dojdą do skutku? Tymczasem podczas spaceru z Tosią Dorota spotyka Sandrę i prosi ją o drobną pomoc. W odpowiedzi otrzymuje niewybredny komentarz.

Ma 71 lat i wciąż zachwyca. Czas się jej nie ima i niejeden do niej po dziś dzień wzdycha!Zobacz więcej

Natomiast Emilka próbuje kolejnego podstępu, aby ratować siebie i przyjaciółkę. Czy Mateusz uwierzy w jej nagłą przypadłość? Tymczasem Śmiałek niepokoi się brakiem wiadomości od córki i próbuje ustalić miejsce, do którego pojechała. Natomiast Oskar spotyka się z Sandrą, aby powiedzieć, co sądzi o jej pomyśle związanym z powrotem do pracy u Wekslera.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" o czym jest kultowy serial?

"Pierwsza miłość" to polski serial obyczajowy emitowany od 4 listopada 2004 na antenie Polsatu. Od 18 lat bawi i wzrusza opowiadając historię bohaterów mieszkających we Wrocławiu, oraz wiosce Wadlewo. Produkcja przedstawia problemy życiowe i uczuciowe postaci, przeplatając ich wątki meandrami wydarzeń. Z początku serial skupiał się na miłosnych perypetiach Marysi (Aneta Zając) i Pawła (Mikołaj Krawczyk), oraz ich przyjaciół. Dziś bohaterów jest wielu, a ich historie są głębokie i rozbudowane.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×