„Pierwsza miłość” odcinek 3559. Wiadomo, kto zamordował Miłkę Szarfańską! Piotrek nie ma już żadnych wątpliwości co do tożsamości mordercy [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Pierwsza miłość” - już niebawem dojdzie do rozwiązania zagadki tajemniczej śmierci Miłki Szafrańskiej. Śledztwo, które zdawało się nie mieć końca, ma się już ku końcowi. Wszystko dzięki zaznaniu lokaja Edwarda, który zeznał, co wie na temat śmierci pisarki.

Multimedia

„Pierwsza miłość” odcinek 3559 - 14.02. o godz. 18:00 w telewizji Polsat. Co się wydarzy?

Wszystko wskazuje na to, że śledztwo dotyczące zagadkowej śmierci Miłki Szafrańskiej wreszcie dobiegnie końca. Przez krąg podejrzanych zdążyli się już przewinąć m.in. Karol Weksler, Marysia, Dominika oraz Edward. Jednak do tej pory wszelkie poszlaki w sprawie okazały się prowadzić donikąd. Po tym, jak Edward podjudził zdenerwowanego Piotrka do wymierzenia sprawiedliwości na mordercy jego ukochanej, sytuacja stawała się naprawdę dramatyczna. Piotrek w imię przysięgi zemsty na zabójcy ukochanej może zrujnować swoją karierę w Policji.

Przez 13 lat dorastał na oczach widzów. Tak wyglądał serialowy Tomek na początku swojej przygody z serialem!Zobacz więcej

W międzyczasie dojdzie do przesłuchania Eustachego, lokaja Edwarda, który zezna, co mu wiadomo na temat sprawy morderstwa i jaka była w tym rola Edwarda. Po rozmowie z mężczyzną policja nie będzie miała już wątpliwości kto jest prawdziwym mordercą.

Największą ulgę z rozwiązania sprawy morderstwa odczuje Karol Weksler, na którego budowie znaleziono ciało pisarki. Będzie miał on teraz nadzieję na to, że ludzie chętniej zaczną kupować mieszkania na feralnym osiedlu oraz, że jego napięta sytuacja z Ewą w końcu wróci do normy.

Zdjęcia z przyszłych odcinków znajdziecie w naszej galerii

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • NOWA POLICJA BARTLOMIEJ SWIDERSKI (gość)

  MARCIN BOSAK

  08.02.2023 13:57
 • NOWE POLIICKI PIOTR ADAMCZYK (gość)

  GRZEGORZ MALECKI

  08.02.2023 13:50
 • Kkk (gość)

  No i straciłam swój cenny czas dalej nic nie wiem

  07.02.2023 23:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×