"Pierwsza miłość" odcinki 2179-2183. Co się wydarzy? [ZWIASTUN]

Karol dowiaduje się, że jego samochód został skradziony przez Radka. Michał za wszelką cenę próbuje się dowiedzieć, dlaczego Ewa wróciła do Polski. Paulina odzyskuje posadę weterynarza w Wadlewie. Co jeszcze się wydarzy w odcinka 2179-2183 "Pierwszej miłości"?

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie

Wojtek (Piotr Głowacki) zaczyna ścigać swoich dłużników i wyciągać wobec nich konsekwencje. Mimo wszystko kolejne osoby decydują się na pożyczkę u niego. Paulina (Julia Pogrebińska) stara się odzyskać posadę w Wadlewie. Okazuje się jednak, że jej gabinet nie jest w pełni wyposażony. Z pomocą przychodzi Norbert (Łukasz Konopka). Pani weterynarz woli poradzić sobie sama.

Ewa (Ewa Gawryluk) ciagle staje na drodze Michałowi (Wojciech Błach) i Marysi (Aneta Zając). Krystian (Patryk Pniewski) natomiast nadrabia z matką stracony czas. Ewa zjednuje sobie nawet Melkę (Ewa Jakubowicz). Michał próbuje dowiedzieć się, dlaczego tak naprawdę jego dawna miłość wróciła do Polski. Przeszukując telefon Ewy mężczyzna znajduje kontakt do tajemniczej pani Leokadii.

Karol (Karol Strasburger) dowiaduje się, że jego samochód ukradł Radek (Mateusz Banasiuk). Po tej informacji Weksler natychmiast wycofuje oskarżenia i proponuje Radkowi współpracę. Wszystkiemu przeciwna jest Sabina (Urszula Dębska). Czy Zieliński zgodzi się pracować dla Wekslera?

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×