"Pierwsza miłość" odcinki 2220-2224. Co się wydarzy? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

W najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości" Artur i Kinga cały czas będą próbowali spędzić razem romantyczne chwile, Krystian będzie zazdrosny o Melkę i Dominika, a Paulina umówi się z Damianem Skowronkiem. Co jeszcze się wydarzy?

Multimedia

"Pierwsza miłość" - Polsat, od poniedziałku do piątku, godz. 18:00

Marysia (Aneta Zając) nie może dłużej znieść obecności Ewy (Ewa Gawryluk) w życiu Michała (Wojciech Błach). Majka w końcu urządza ykochanemu awanturę, po której dochodzą do porozumienia.

Melka (Ewa Jakubowicz) i Dominik (Tomasz Wołosk) stają się sobie coraz bliżsi. Na każdym kolejnym spotkaniu coraz bardziej iskrzy między nastolatkami. Jak na tę relację zareaguje Krystian (Patryk Pniewski)?

Sabina (Urszula Dębska) znajduje w mieszkaniu ukrytą kamerę. Karol (Karol Strasburger) domyśla się, że to sprawka Andrzeja (Jerzy Bończak) i prosi Grzegorza (Jan Jankowski) o ochronę dla córki.

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Artur (Łukasz Płoszajski) wciąż próbują znaleźć chwilę tylko dla siebie. Niestety cały czas wychodzi im to nieporadnie....

Beata (Katarzyna Ankudowicz) namawia Kaśkę (Michał Koterski), aby wziął udział w politycznej debacie, żeby zdobyć serce Katarzyny (Karolina Chapko).

CZYTAJ TAKŻE:
"PIERWSZA MIŁOŚĆ" ODCINEK 2220. MARYSIA URZĄDZA AWANTURĘ MICHAŁOWI! ROZSTANĄ SIĘ? [GALERIA]
"PIERWSZA MIŁOŚĆ". EWA ZACIĄGNIE MICHAŁA DO ŁÓŻKA [ZDJĘCIA]

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • ANIA OGONOWSKA (gość)

    KRYSTIAN I MELA DAJCE SOBIE SZANSĘ I bądźcie RAZEM ZGODZIE

    25.01.2016 13:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×