"Pierwsza miłość" odcinki 2394-2398. Ingrid zabierze Jowicie dziecko, a Krystian nie wybaczy Melce kradzieży? [WIDEO+ZDJECIA]

Krystian dowiaduje się, że to Melka stoi za zniknięciem jego pieniędzy, a Ingrid ciągle nachodzi Jowitę i Radka. Sprawdź, co wydarzy się w 2394-2398 odcinkach "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie

Paweł (Michał Malinowski) próbuje powstrzymać Melkę (Ewa Jakubowicz) przed wyjawieniem prawdy Krystianowi (Patryk Pniewski). Nowogrodzki i Długosz zastanawiają się, jak zdobyć pieniądze i oddać je Domańskiemu. W międzyczasie Ewa (Ewa Gawryluk) próbuje udowodnić synowi swoją niewinność i wskazuje mu Melkę jako podejrzaną. Takie same wnioski wyciąga Michał (Wojciech Błach) i kiedy mówi o nich Marysi (Aneta Zając) dochodzi między nimi do wielkiej awantury, która finalnie zagraża ich związkowi.

Ingrid (Monika Krzywkowska) nie daje spokoju Jowicie (Joanna Opozda) i Radkowi (Mateusz Banasiuk). Kobieta żąda, aby Jowita wykonała na córeczce testy na ojcostwo. Czy siostra Teda (Sindre Sandemo) odbierze małą Dagę?

Niespodziewanie w kolorowej prasie pojawiają się informacje o rozstaniu Lwa (Marcin Krawczyk). Okazuje się, że tymi doniesieniami stoi Filip (Jakub Mazurek).

Zobacz galerię

PIERWSZA MIŁOŚĆ - CZYTAJ WIĘCEJ:

MELKA I PAWEŁ ODDADZĄ PIENIĄDZE KRYSTIANOWI? [WIDEO+ZDJĘCIA]
KRYSTIAN OSKARŻA EWĘ O KRADZIEŻ! CZY MELKA SIĘ PRZYZNA? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×