"Pierwsza miłość" odcinki 2428-2432. Melka i Marta w łóżku z Krystianem! Jowita znajduje pierścionek zaręczynowy! [WIDEO]

Krystian wciąż lawiruje pomiędzy Meką a Martą. Jowita znajduje pierścionek zaręczynowy! Czy popsuje plany Radka? Sprawdź, co wydarzy się w 2428-2432 odcinkach serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie

Z odwyku wraca Ola (Dominika Kojro). Spotyka się z Mikserem (Błażej Michalski). Jego uczucia do dziewczyny gwałtownie odżywają, ale ona jednak postanawia zacząć nowe życie i nie wracać do przeszłości… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

Zaręczyny Jowity i Radka! Będzie ślub? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Radek (Mateusz Banasiuk) zamierza oświadczyć się Jowicie (Joanna Opozda). Ta jednak krzyżuje mu plany, znajdując w kieszeni jego kurtki pierścionek zaręczynowy. Co teraz zrobi jej ukochany?

Krystian (Patryk Pniewski) w końcu przyznaje się Melce (Ewa Jakubowicz) do zniszczenia mieszkania, a Martę (Joanna Jarmołowicz) prosi o wybaczenie i kolejną szansę. Ta jednak postanawia zaprosić na bankiet Miksera (Błażej Michalski). Jedzie na z Luizą (Klaudia Halejcio), a Mikołaj spędza miło czas w towarzystwie Oli. Gdy zawiedziona Marta próbuje sama wrócić do domu, napada ją dwóch mężczyzn. Z odsieczą przybywa Krystian.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×