"Pierwsza miłość" odcinki 2433-2437. Dominika rozdzieli Melkę i Pawła, a Krystian i Marta w końcu będą razem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

We Wrocławiu pojawia się Dominika, która przedstawia się jako... dziewczyna Pawła! Związek Marty i Krystiana powoli rozwija się - czy będą już razem? Sprawdź, co wydarzy się w 2433-2437 odcinkach "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie!

Melka (Ewa Jakubowicz) przygotowuje się do matury - przed dziewczyną kolejna próba! Czy tym razem zda egzamin? Paweł (Michał Malinowski) informuje Marysię (Aneta Zając), że zamieszka z Melką w jej mieszkaniu. Wydaje się, że ich związek zmierza w dobrą stronę, kiedy niespodziewanie zjawia się Dominika (Maria Szafirska), która przedstawia się jako dziewczyna Nowogrodzkiego. Czy to koniec związku Melki i Pawła?

Paweł zdradza Melkę ze swoją byłą? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po ostatnich wydarzeniach Marta (Joanna Jarmołowicz) i Krystian (Patryk Pniewski) stali się sobie bliżsi. Para spędza ze sobą coraz więcej czasu. Czy będą już razem? Czy Domański na dobre zapomniał o Melce?

Błażej (Paweł Krucz) i Luiza (Klaudia Halejcio) zwierzają się sobie ze swoich problemów. Przyjaciele razem topią smutki w alkoholu i świetnie się przy tym bawią. Nagle Błażej próbuje pocałować Luizę! Czy dziewczyna odwzajemni pocałunek?

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • moik (gość)

    Ładniejnjej było w brązowych włosach nie pasuje jej blond

    07.02.2017 18:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×