"Pierwsza miłość" odcinki 2443-2447. Kolejne kłamstwa Dominiki i romans Malwiny i Mirka! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Najbliższy tydzień w "Pierwszej miłości" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. W odcinkach 2443-2447 Dominika dalej będzie robić wszystko, aby rozdzielić Melkę i Pawła. Malwina zaś wda się w romans z Mirkiem. Co jeszcze się wydarzy?

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie

W Dominice (Maria Szafirska) ewidentnie odżyły dawne uczucia do Pawła (Michał Malinowski). Dziewczyna robi wszystko aby zbliżyć się do Nowogrodzkiego i zniszczyć jego związek z Melką (Ewa Jakubowicz). Dominika dostaje ofertę pracy, jednak przyjęcie jej oznaczałoby wyprowadzkę od Pawła i Melki, dlatego dziewczyna nie przyznaje się do niczego. Melka jednak odkrywa jej kłamstwo i urządza awanturę. Paweł znów staje po stronie dawnej przyjaciółki, co tylko jeszcze bardziej rozwściecza Melkę.

Paweł spędzi noc z Dominiką?! To już koniec związku z Melką? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Malwina (Agnieszka Wielkgosz) chce odegrać się na Wojtku (Piotr Głowacki). W swoją intrygę wciąga Mirka (Maurycy Torbicz) i jego kolegów ze szkoły. Emilka (Anna Ilczuk) ostrzega syna przed Malwiną, ten jednak brnie w zażyłą znajomość ze starszą od siebie kobietą. Bartek (Rafał Kwietniewski) próbuje uspokoić żonę, sam jednak zaczyna się martwić o Mirka, kiedy widzi jego pocałunek z Malwiną...

Błażej (Paweł Krucz) wciąż myśli o Luzie (Klaudia Halejcio) i chce zaprosić ją na randkę. Wcześniej jednak rozmawia na ten temat z Mikserem (Błażej Michalski). Jak Mikołaj zareaguje na informację, że jego przyjaciel podkochuje się w jego byłej dziewczynie?

Kaśka (Michał Koterski) organizuje imprezę dla przyjaciół, na której zjawia się też Daria (Andżelika Kujawiak). Dziewczyna wyznaje Błażejowi, że tęskniła za nim... Na imprezie będzie też Luiza. Którą z nich wybierze Błażej?

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • józio (gość)

    szkoda melki taki pawel i zostawi melke

    25.02.2017 14:54
  • magda (gość)

    fantastycznie wiedziałam co knuje dominika

    20.02.2017 09:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×