"Pierwsza miłość" odcinki 2458-2462. Kłamstwa Marty, powrót Oli i sprzedaż Barbariana [WIDEO+ZDJĘCIA]

Najbliższe odcinki "Pierwszej miłości" to wiele zmian w życiu bohaterów. Marta za wszelką cenę chce zatrzymać przy sobie Krystiana, Kinga sprzedaje Barbarian Cezaremu, a Ola wraca do Wrocławia i zatrudnia się w King's Fitness. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w odcinkach 2458-2462 serialu.

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie

W najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości" w Barbarianie pojawia się Cezary (Robert Wabich). Mężczyzna zaskakująco dużo wie o całej ekipie lokalu, a następnie okazuje się, że jest on zainteresowany kupnem baru. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), po krótkiej rozmowie z Cezarym, postanawia sprzedać mu Barbarian. Jak nowy właściciel dogada się z Beatą (Katarzyna Ankudowicz), Mikserem (Błażej Michalski) i Kaśką (Michał Koterski)?

Anna (Agnieszka Suchora) wciąż próbuje przekonać Mariannę (Katarzyna Sawczuk) do powrotu na studia. Podczas wizyty na uniwersytecie zostają okradzione! Mimo wszystko życie Marianny zmienia się o 180 stopni. Kaska proponuje jej, aby zamieszkała u niego!

Melka i Krystian wrócą do siebie?! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marta (Joanna Jarmołowicz) dowiedziała się, że Krystian (Patryk Pniewski) chce z nią zerwać. Dziewczyna jest zdeterminowana, aby zatrzymać go przy sobie. Marta zwalnia się z pracy, a Domańskiemu wmawia, że została zwolniona. W związku z trudnym okresem w życiu dziewczyny, Krystian nie potrafi jej zostawić.

Melka (Ewa Jakubowicz) i Paweł (Michał Malinowski) dochodzą do porozumienia. Nowogrodzki znów wprowadza się do dziewczyny i wszystko wskazuje na to, że nic już nie stanie im na przeszkodzie, aby być razem.

Ola (Dominika Kojro) wraca do Wrocławia. Dziewczyna zatrudnia się w King's Fitness jako instruktorka jogi. Jak sobie poradzi w nowej roli?

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" online. Gdzie obejrzeć "Pierwszą miłość" w internecie?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×