"Pierwsza miłość" odcinki 2674-2678. Witek całuje Kalinę! Olek traci głos tuż przed konkursem! [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Co nowe w "Pierwszej miłości"? Witek coraz bardziej zbliża się do Kliny, a Krystian traci głowę. Jak zespół Więcej wiary poradzi sobie na konkursie piosenki sakralnej? Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 2674-2878!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od wtorku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Karol (Karol Strasburger) chce zakończyć sprawę postrzelonego chłopaka. Składa poszkodowanemu finansową propozycję, która rozpoczyna ciąg nieprzyjemnych dla Karola zdarzeń. Ktoś zaczyna go szantażować. Karol postanawia rozmówić się z szantażystą i umawia się na przekazanie pieniędzy. Sprawy przyjmują niekorzystny obrót, gdy w mediach pojawia się nagranie z udziałem Karola.

Sabina rozbije związek Pawła i Melki?! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Proboszcz (Włodzimierz Matuszak) ma szereg zastrzeżeń do utworu i samego występu zespołu Olka (Krzysztof Wieszczek). Konflikt na linii Olek - Proboszcz eskaluje do tego stopnia, że Ula (Aleksandra Gintrowska) każe muzykom wycofać się z konkursu. Olek za namową Norberta (Łukasz Konopka) pracuje jednak nad swoim głosem, by nadać mu bluesowe brzmienie. Zimna wódka i papierosy mają, rzekomo, zdziałać cuda. Kiedy zespół Więcej wiary przyjeżdża na konkurs piosenki sakralnej, znikome szanse na wygraną maleją jeszcze bardziej, kiedy okazuje się, że Olek zupełnie stracił głos!

Witek (Henryk Simon) prosi Kalinę (Magdalena Wieczorek) o pomoc w zakupach. Wybierają się do centrum handlowego, w którym pracuje Krystian (Patryk Pniewski). Krystian zauważa parę, podbiega i urządza zażenowanej dziewczynie scenę zazdrości. Po tej sytuacji Kalina postanawia odwiedzić Krystiana. Krystian bierze to za dobry znak, ale się myli. Witek przełamuje się i pierwszy raz całuje Kalinę!

Artur (Łukasz Płoszajski) usiłuje sprzedać mieszkanie znanemu piłkarzowi. Problemem sportowca jest, rzekomo, niewierna dziewczyna - Natalia (Katarzyna Sowińska), dla której chciał kupić apartament. Okazuje się, że Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) doskonale ją zna. Kulczycki przyparty do muru musi sprzedać mieszkanie Rudemu, a ten oświadcza, że zgodzi się, jeśli Artur uwiedzie jego dziewczynę. - I ty mu grzecznie odmówiłeś, prawda? - zapyta Kinga, ale nie doczeka się twierdzącej odpowiedzi.

Kasia Sowińska w obsadzie! Artur zdradzi Kingę z Natalią?! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ryszard próbuje odwdzięczyć się Marysi (Aneta Zając) za wszystko, co ona dla niego zrobiła. Marysia tymczasem urządza w domu prawdziwe centrum pomocy bezdomnym, czym popada w konflikt z Michałem. Wkrótce zszokowana Marysia dowiaduje się, że Ryszard został pobity przez jej dociekliwość. Prosi Melkę (Ewa Jakubowska) o pomoc. Chce dowiedzieć się prawdy o tajemniczej firmie zatrudniającej bezdomnych.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2674-2678 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 16.04.2018 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×