"Pierwsza miłość" odcinki 2696-2699. Paweł całuje Sabinę! Piotrek przypomina sobie noc z Hanią! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Sabina jest coraz bliżej Pawła. Czy to ostateczny koniec związku z Melką? Piotrek spotyka się z Hanią, z którą Krystian zdradził Kalinę. Dostaje olśnienia! Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2696-2699 od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" Melka (Ewa Jakubowska) nieoczekiwanie dostaje propozycję wyjazdu służbowego. Ma dylemat, bo nie chce zostawić Pawła (Michał Malinowski). Paweł spotyka się z Sabiną (Urszula Dębska). Podczas spaceru nieoczekiwanie dochodzi między nimi do zbliżenia. Paweł całuje Sabinę!

Operacja Pawła i ślubne problemy. Sylwia zabiła człowieka?! [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Marysia postanawia donieść na Materskiego policji. Materski, kiedy się o tym dowiaduje, wpada w gniew. Ryszard ma pretensje do Marysi, że miesza się w nie swoje sprawy. Materski dociera do Marysi. Wkrótce zaniepokojony Felicjan informuje Marysię, że Ryszard zniknął. Okazuje się, że bezdomny zostawił pożegnalny list u swojej córki. Wszystko wskazuje na to, że Ryszard nie żyje.

Krystian (Patryk Pniewski) wśród drwali usiłuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Kalina (Magdalena Wieczorek) zwierza się Marysi (Aneta Zając), że nie czuje do Witka (Henryk Simon) tego, co do Krystiana. Tymczasem Witek i Leon zawierają tajemniczą umowę. Elżbieta nie chce, by jej córka wzięła ślub z figurantem. Kalina nieoczekiwanie mówi jej, że poczuła coś do Witka i jest szczęśliwa. Tymczasem, Piotrek (Michał Mikołajczak) odkrywa, że Krystian nigdy nie zdradził Kaliny!

Krystian nie zdradził Kaliny! To Piotrek spał z Hanią! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Norbert (Łukasz Konopka) przypomina Olkowi (Krzysztof Wieszczek), że obiecał mu pomoc w znalezieniu odpowiedniego kandydata do podsunięcia Paulinie (Julia Pogrebińska). Organizują zabawny casting. W końcu Norbert z Olkiem spotykają się ze strażakiem. Chłopak ma poderwać Paulinę. Mężczyźni zdają sobie sprawę, że to będzie trudna przeprawa, bo strażak nie jest lotnym umysłem.

Znajomi umawiają Miksera (Błażej Michalski) na randkę. W drodze na spotkanie Mikser odwiedza kwiaciarnię. Zaskoczony odkrywa, że pracuje tam sobowtór Doroty (Magdalena Wróbel).

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2696-2699 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 21.05.2018 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×