"Pierwsza miłość" odcinki 2705-2709. Finał sezonu! Czy Marysia została morderczynią? Krystian pozna prawdę! [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Osaczona przez Materskiego Marysia niechcący potrąciła go samochodem. Czy teraz będzie musiała za to odpowiedzieć przed wymiarem sprawiedliwości? Tymczasem Krystian zrobi wszystko, żeby nie dopuścić do ślubu Kaliny i Witka. Zobacz, co się wydarzy w najbliższych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2705-2709 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" Marysię (Aneta Zając) będą dręczyły koszmary związane z wypadkiem Materskiego. Dziewczyna spróbuje upewnić się, czy mężczyzna przeżył, jednak Ewa (Ewa Gawryluk) przekaże jej druzgoczącą wiadomość. Kiedy wreszcie Marysia zbierze się na odwagę i wbrew namowom przyjaciółki wyzna prawdę zaniepokojonemu Michałowi (Wojciech Błach), do ich drzwi zapuka policja.

Marysia zabije Materskiego?! Sylwia i Jowita w natarciu! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Paulina (Julia Pogrebińska) dojdzie do wniosku, że autorem miłosnego listu jest bibliotekarz. Ku przerażeniu Norberta (Łukasz Konopka) postanowi spotkać się z domniemanym amantem. Pechowy intrygant szybko znajdzie rozwiązanie dla tych nieprzewidzianych komplikacji. Czy tym razem uda mu się przeprowadzić swój plan od początku do końca?

Równą pomysłowością wykażą się Śmiałek (Paweł Okoński) z Sewerynem (Mirosław Kropielnicki), którzy postanowią zorganizować w Wadlewie konkurs piękności. Ten zamiar nie przypadnie do gustu Emilce (Anna Ilczuk). Wbrew nadziejom męskich mieszkańców wsi dziewczyna spróbuje sabotować wybory miss. W akcję dywersyjną będzie chciała także wciągnąć swoje przyjaciółki. Po jej stronie stanie na pewno Anna (Agnieszka Suchora), ale czy pozostałe panie okażą się równie bojowniczo nastawione? To jeszcze nie jest takie pewne... Znając Emilkę, nawet bez pomocy koleżanek zorganizuje wybuchową akcję!

Krystian przerwie ślub Kaliny i Witka! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Paweł (Michał Malinowski) i Sabina (Urszula Dębska) obiecają sobie, że nikt nie dowie się o ich pocałunku. Niestety, Paweł szybko zerwie umowę i o wszystkim powie Melce (Ewa Jakubowicz). Zawiedziona dziewczyna od razu zerwie z ukochanym! Jednak nie łatwo jej będzie poradzić sobie z targającymi nią emocjami. Pod wpływem napięcia przekroczy w pracy swoje kompetencje. W końcu zdecyduje się na konfrontację z Sabiną.

Piotrek (Michał Mikołajczak) i Hania (Joanna Balas) odnajdą Krystiana (Patryk Pniewski) w szpitalu. Chłopak dowie się, że tak naprawdę wcale nie zdradził ukochanej. W szale zaatakuje Piotrka. Tymczasem nie będzie ani chwili do stracenia - już niebawem rozpocznie się ślub Kaliny (Magdalena Wieczorek)! Krystian postara się nie dopuścić do ceremonii, w czym pomoże mu... Leon (Wojciech Dziduch). Czy przyszły ojciec powinien mu zaufać? Cała sprawa znajdzie dramatyczny finał!

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2705-2709 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 04.06.2018 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • anonim (gość)

    Krystian jest fajny

    12.08.2018 12:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×