"Pierwsza miłość" odcinki 2710-2714. Zwiastun nowych odcinków! Marysia ma wyrzuty sumienia. Barbarian zostanie wyburzony? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+WIDEO]

Nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" od 3 września w Polsacie! Zobaczymy w nim Marysię, która chce oddać się w ręce policji oraz Emilkę, która nie może znieść zaangażowania mieszkańców Wadlewa w konkurs piękności. Zobacz zwiastun "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2710 - 2714 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) przeżyje ciężkie chwile. Michał (Wojciech Błach) wpada na pomysł rodzinnego obiadu. Marysia jest nieobecna myślami. Zastanawia się, czy nie powinna powiedzieć żonie Materskiego całej prawdy o wypadku. Uświadamia sobie, że monitoring miejski mógł ją namierzyć podczas wypadku. Kiedy przychodzi do niej żona Materskiego, Marysia już wie, że została zdemaskowana. Postanowi oddać się w ręce policji?

Marysia w więzieniu! Współwięźniarka wyda na nią wyrok! [WIDEO, CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Tymczasem, sytuacja w Barbarianie staje się nie do zniesienia. Dorota (Magdalena Wróbel) bierze sobie za cel Mariankę (Katarzyna Sawczuk). Mikser (Błażej Michalski) poznaje plany Lisowskiego. Kamienica i Barbarian mają zniknąć z powierzchni ziemi. Ekipa desperacko szuka ratunku. Okazuje się jednak, że Lisowski jest zabezpieczony z każdej strony.

Dziewczyna Rudego (Bartek Piekarski) komplikuje Arturowi (Łukasz Płoszajski) zakończenie transakcji mieszkaniowej. Artur spotyka się z Natalią (Katarzyna Sowińska) i poznaje prawdę o piłkarzu. Pomiędzy nim i Natalią wybucha szalona namiętność.

Krystian zapomni imienia córki przy rejestracji! Jak z tego wybrnie? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Finał konkursu Miss Wadlewa. Emilka (Anna Ilczuk) robi wszystko, by skompromitować wydarzenie, jednak nieoczekiwanie jej koleżanki stają po przeciwnej stronie. Załamana Emilka musi złożyć broń. Wkrótce, ku zdziwieniu Śmiałka (Paweł Okoński), Emilka wdraża w życie swój projekt zamiany ról w Wadlewie. Mężczyźni nie radzą sobie w nowej rzeczywistości. Satysfakcja płci pięknej nie trwa jednak zbyt długo.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2710-2714 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 3.09.2018 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • ewe (gość)

    Marysia w więzieniu??? Ojjj, chyba przegięliście:(

    03.09.2018 11:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×