"Pierwsza miłość" odcinki 2715-2719. Rudy odkryje romans Natalii i Artura! Ewa wyda Marysię? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+WIDEO]

W serialu "Pierwsza miłość" nie ma miejsca na nudę. Bohaterowie mierzą się z kolejnymi przeciwnościami losu. Czy romans Natalii i Artura wyjdzie na jaw? Co dalej z Marysią? Zobacz zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2715 - 2719 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Artur (Łukasz Płoszajski) robi wszystko, by nigdy więcej nie zobaczyć się z Natalią (Katarzyna Sowińska). Niestety sprawy zawodowe go do tego zmuszają i oboje ciągle ze sobą flirtują. Do mieszkania Kulczyckiego wpada w końcu Rudy (Bartek Piekarski), twierdząc, że Natalia jednak ma kochanka. Artur stara się obrócić wszystko w żart. Rudy ma w rękach twardy dowód na… Artura!

Natalia naprawdę zakocha się w Arturze! "Ta miłość zrodziła się nagle" [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

Marysia (Aneta Zając) nie potrafi wybaczyć Ryszardowi, że sfingował własną śmierć. Dochodzi do kłótni między nimi. Tymczasem w sprawie potrącenia Materskiego pojawia się nowy trop. I wiedzie wprost do Marysi. Ewa (Ewa Gawryluk) zostaje wezwana na policję. Przestraszona dowiaduje się, że chodzi o śmierć Materskiego. W rękach policji jest nagranie z Ewą w roli głównej. Kobieta wyda Marysię?

Paweł (Michał Malinowski) udaje się na aukcję charytatywną do Barbariana. Nie ma pojęcia, że pojawienie się tam Sabiny (Ula Dębska) będzie najgorszym z możliwych pomysłów. Po wszystkim, Paweł i Tomek nie rezygnują ze śledztwa w sprawie tajemniczego głosu w krótkofalówce. W swój plan próbują zaangażować Sabinę. Trop wiedzie do pobliskiej kamienicy. Czy Sabinie uda się wpaść na trop porwanej kobiety?

Jowita staje po stronie Melki i atakuje Sabinę! Dojdzie do rękoczynów? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Jowita (Joanna Opozda) i Sylwia (Edyta Herbuś) znów muszą pracować razem. Nikt nie spodziewa się, że przez Sylwię niewinny z pozoru wywiad zakończy się ogólnopolską aferą. Kacperczyk za wszelką cenę stara się zażegnać kryzys. Sprawy komplikują się, gdy w redakcji zjawia się opisana przez Sylwię dziewczyna. Lisowski traci cierpliwość i żąda od Doroty (Magdalena Wróbel) zdecydowanych działań. Ktoś musi widowiskowo wylecieć z Barbariana. Wybór pada na Mariannę (Katarzyna Sawczuk).

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2715-2719 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 10.09.2018 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×