"Pierwsza miłość" odcinki 2730-2734. Proces Marysi, oświadczyny Rudego i rywalizacja Jowity z Sylwią [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"? Rozpoczyna się proces Marysi. Rudy postanawia oświadczyć się Natalii, a Jowita chce zostać naczelną "YOLO"! Co jeszcze czeka na w nowym tygodniu? Zobacz zwiastun "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2730 - 2734 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" zaczyna się proces Marysi (Aneta Zając). Julka wymusza na Michale, by zabrał ją do sądu. Wdowa po Materskim wpada na Marysię - nie jest to miłe spotkanie. Marysia ze skruchą przyznaje się do wszystkiego. Boi się o życie. Koleżanki z celi wymyślają plan, jak jej pomóc. Tymczasem Michał robi wszystko, by wymusić widzenie z żoną. Zaczyna tym samym zaniedbywać obowiązki służbowe.

Marysia po wyroku boi się o swoje życie! [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Artur (Łukasz Płoszajski) musi pomóc Rudemu (Bartek Piekarski) w drugim podejściu do oświadczyn. Kulczycki próbuje się wykręcić od zadania. Ku jego zaskoczeniu Kinga angażuje się w sprawę. Okazuje się, że Natalia (Katarzyna Sowińska) nie przyjmuje oświadczyn zakochanego piłkarza. Rudy jest załamany. Artur próbuje ratować sytuację. Wtedy Natalia wyznaje mu miłość. Zdruzgotany, pijany piłkarz nachodzi Artura w domu. Próbuje jeszcze walczyć o Natalię. Całkowicie pogubiona Natalia zjawia się u Artura. Kiedy nie otrzymuje od niego wsparcia, decyduje się na desperacki krok.

Leon i Ewa (Ewa Gawryluk) odwiedzają Kalinę (Magdalena Wieczorek) i Krystiana (Patryk Pniewski). Mają skrajnie różne prezenty dla Marlenki i z tego powodu dochodzi między nimi do zażartej kłótni. Krystian i Piotrek (Michał Mikołajczak) zajmują się małą Marlenką pod nieobecność Kaliny. W parku otacza ich wianuszek atrakcyjnych matek. Gdy przychodzi pora karmienia, okazuje się, że mają poważny problem.

Natalia naprawdę zakocha się w Arturze! "Ta miłość zrodziła się nagle" [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

W "YOLO" zapada decyzja o konkursie na redaktora naczelnego. Ku zaskoczeniu wszystkich Jowita (Joanna Opozda) wysuwa swoją kandydaturę. Dziewczyna zamierza rywalizować o stanowisko z Sylwią (Edyta Herbuś). Wymusza na Radku (Mateusz Banasiuk), by wyciągnął od Artura informacje na temat Natalii i Rudego. Sama spotyka się z przedstawicielem zarządu "YOLO". Ma dowody na to, że Sylwia sfałszowała swoje CV.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2730-2734 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 1.10.2018 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×