"Pierwsza miłość" odcinki 2730-2742. Marysia po wyroku! Wysokość kary jest szokiem dla wszystkich! [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" wątek Marysi (Aneta Zając) robi się coraz bardziej dramatyczny. Po ogłoszeniu wyroku, którego surowość jest dla wszystkich zaskoczeniem, kobieta trafia do więzienia! Tam - w obcych dla siebie warunkach - musi walczyć a przetrwanie! Czy bliskim uda się znaleźć jakieś wyjście z sytuacji?

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2730-2743 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Kiedy zaczyna się proces Marysi, Julka wymusza na Michale, by zabrał ją do sądu. Dziewczynkę spotykają nieprzyjemności - zostaje napiętnowana mianem dziecka morderczyni.

Przed procesem na Marysię wpada wdowa po Materskim - nie jest to miłe spotkanie. Marysia ze skruchą przyznaje się do wszystkiego… W areszcie kobieta boi się o życie, nie chce jednak zdradzić, kim jest jej prześladowczyni. Koleżanki z celi wymyślają plan, jak jej pomóc. Tymczasem Michał robi wszystko, by wymusić widzenie z żoną. Zaczyna tym samym zaniedbywać służbowe obowiązki.

Ślub Marysi i Michała. Aneta Zając: Mam nadzieję, że ich życie nie będzie spokojne [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W sądzie zostaje ogłoszony wyrok. Wysokość kary jest szokiem dla wszystkich! Wspólnik Michała proponuje pomoc zaprzyjaźnionej adwokat. Laura, która ma zająć się sprawą Marysi, nie budzi jednak jego zaufania . Czy okaże się skutecznym obrońcą?

Na początek podpowiada Marysi, jak ograniczyć wychodzenie z celi. Bo jej sytuacja jest beznadziejna: prześladowczyni nie zamierza odpuścić i szykuje się do kolejnego ataku. Prawniczka stara się przenieść Marysię do innego aresztu, ale nieoczekiwanie napotyka na duży opór ze strony dyrekcji zakładu karnego.

Od Pawła do Michała! Z kim była związana Marysia? [GALERIA]Zobacz więcej

Niespodziewanie Melce udaje się zdobyć nagrania z kamer niedaleko miejsca, gdzie Marysia potrąciła Materskiego. Okazuje się, że prokuratura nie wzięła pod uwagę ważnej przesłanki. Pojawia się cień nadziei na zmianę sytuacji Marysi Czy jej bliscy znajdą jakiś nowy trop w tej sprawie? Jak zakończy się ten trudny dla wszystkich okres? Czy happy end jest tu w ogóle możliwy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×