"Pierwsza miłość" odcinki 2745-2749. Konfrontacja Melki i Sabiny! Paweł jest zazdrosny o Melkę! [STRESZCZENIA ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Melka chce wzbudzić zazdrość w Pawle? Wygląda na to, że tak właśnie jest i to się udaje! O czym będą rozmawiać Melka z Sabiną? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2745-2749 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Melka (Ewa Jakubowicz) odwiedza Pawła (Michał Malinowski) w pracy. Sabina (Urszula Dębska) podejrzewa, że Melka na powrót chce się do niego zbliżyć.

Krystian wraca na studia! Zdradzi Kalinę z koleżanką z roku? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

Melka, bojąc się zdemaskowania, wymyśla karkołomne kłamstwo. Wciąga w nie partnera z pracy. Robi sobie z nim romantyczne zdjęcia i wrzuca do sieci. Fotografie trafiają do Pawła, który zaczyna być zazdrosny! Dzwoni do Melki i pyta, czy wie, że jej nowy partner jest żonaty!

Kiedy Melka orientuje się, że Paweł kupił bajeczkę, że teraz spotyka się z Huberte, szykuje się do kolejnego etapu. Ma nadzieję jeszcze bardziej zbliżyć się do Pawła. Wymyśla przewrotny fortel. O co chodzi? Przekonamy się już wkrótce!

Kinga też wda się w romans? Przystojny psycholog skradnie jej serce? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2745-2749 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 22.10.2018 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×