"Pierwsza miłość" odcinki 2750-2753. Męska rozmowa Artura i Rudego. Radek w niebezpieczeństwie! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Rudy w końcu dowiaduje się, kto jest kochankiem Natalii. Dochodzi do jego konfrontacji z Arturem. Radek jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Jak wywinie się z rąk Hiszpana? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2750-2753 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" prywatny detektyw, wynajęty przez Rudego (Bartek Piekarski), próbuje wyciągnąć od Artura (Łukasz Płoszajski) szantażem więcej pieniędzy. Artur nie wie, że mężczyzna gra na dwie strony. Rudy tymczasem dowiaduje się, że kochankiem Natalii (Katarzyna Sowińska) jest Kulczycki. Postanawia spotkać się z nim i skonfrontować. Artur wyznaje, że zakochał się w Natalii. Rudy nie ma jednak zamiaru tego słuchać.

Pobity Artur trafia do szpitala! Zobacz, jak będzie wyglądała konfrontacja Natalii z Kingą! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dotkliwie pobity Artur ląduje w szpitalu. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) nie ma pojęcia, co się stało. Wierzy w opowieść Artura o kilku napastnikach. Wszystko może się jednak wydać, gdy w szpitalu zjawia się roztrzęsiona Natalia. Artur próbuje ją powstrzymać przed powiedzeniem Kindze prawdy. W końcu Kulczycka dowiaduje się, że to Rudy pobił Artura.

Melka (Ewa Jakubowska) z Hubertem odwiedzają Michała (Wojciech Błach). Obnażają słabe punkty jego planu, wpisania się w środowisko kibiców. Michał otrzymuje gryps z aresztu. Musi jak najszybciej załatwić widzenie z Marysią (Aneta Zając). Marysię czeka pewna śmierć. W końcu Melka zdobywa namiary na podejrzanego strażnika. Wraz z Michałem zaczynają obserwację. Kiedy Michał zostaje sam, podejmuje desperacką akcję. Czy zdoła powstrzymać Lidię (Paulina Napora) przed zadaniem Marysi śmiertelnego ciosu?

Radek na stole operacyjnym! Sprzeda nerkę, by spłacić dług Jowity? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jowita (Joanna Opozda) traci drugie źródło dochodu. Przerażona faktem, że nigdy nie spłaci Hiszpana (Piotr Vienio Więcławski), stawia się z Radkiem (Mateusz Banasiuk) na policji. Nie wiedzą, że Hiszpan czeka na nich w domu z przerażającą niespodzianką. Przerażona Jowita udaje się na policję, tym razem żeby odwołać zeznania. To jedyny sposób, by Hiszpan oddał im córeczkę. Radek wpada na desperacki plan, jak spłacić gangstera. Co zamierza?

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2750-2753 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 29.10.2018 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×