"Pierwsza miłość" odcinki 2754-2758. Radek zastawia pułapkę na Hiszpana! Marianna chce skłócić Miksera i Dorotę! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Krystian wyjeżdża na studencki wyjazd. Tam pozna fascynującą Roxy. Radek próbuje załatwić sprawę Hiszpana. Marianna szaleje z zazdrości i Miksera. Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2750-2753 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Krystian (Patryk Pniewski) wyjeżdża na studencki plener. Na wyjeździe poznaje fascynującą dziewczynę, Roxy (Żaneta Homa). Chłopak nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami. Artystyczny plener okazuje się dla Krystiana traumatycznym przeżyciem. Wszystko idzie nie tak. Zniechęcony chłopak chce wracać do domu. Wtedy nieoczekiwanie przychodzi pomoc. Zaskoczony Krystian dostaje wezwanie od wykładowcy. Chłopak jest przekonany, że Świderski chce go wyrzucić z uczelni. Prawda okazuje się jednak inna.

Krystian wraca na studia! Zdradzi Kalinę z koleżanką z roku? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

Radek (Mateusz Banasiuk) spotyka się z tajemniczym mężczyzną i dobija targu w sprawie sprzedaży nerki. Gdy trafia do tajnego gabinetu zabiegowego, zdaje sobie sprawę, że to pułapka. Jest już jednak za późno. Kiedy wraca do domu, zszokowana Jowita (Joanna Opozda) poznaje prawdę. Radek nie zamierza rezygnować. Do głowy wpada mu nowy plan na zdobycie pieniędzy dla Hiszpana (Piotr Vienio Więcławski). Razem z Jowitą jadą na osiedle gangstera. Radek widzi Sylwię (Edyta Herbuś) i Hiszpana razem. Nie ma złudzeń, że ta dwójka ze sobą współpracuje. Czas na plan "B". Radek i Jowita postanawiają wtajemniczyć Renatę.

Radek i ucharakteryzowana Renata ruszają do akcji. Dziewczyna próbuje poderwać Hiszpana, ale od początku wszystko idzie nie tak. Rozpoczyna się akcja ratunkowa Hiszpana. Zatrzaśnięta w jego apartamencie Renata jest bliska paniki. Radek i Renata znajdują skrytkę gangstera. Czy uda im się uciec z łupem?

Marysia próbuje uratować życie strażnika! Więzienny personel zaufa jej? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Leokadia, u której Mikser (Błażej Michalski) wynajmuje pokój, zaczyna mu matkować. Dochodzi do szeregu zabawnych zdarzeń. Dorota (MAgdalena Wróbel) nakrywa Miksera, gdy ten całuje się z jakąś dziewczyną. Konflikt między Dorotą a Mikserem, który zainicjowała Marianna (Katarzyna Sawczuk), osiąga apogeum. Mikser postanawia z tym skończyć i wygarnia Dorocie, co o niej myśli. Dziewczyna nie pozostaje mu dłużna. W Barbarianie tymczasem dochodzi do niemiłej sytuacji pomiędzy Dorotą a Marianną. Marianna wyznaje Mikserowi swoje uczucia. Nie może pogodzić się z tym, że on wybrał Dorotę.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2750-2753 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 29.10.2018 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×