"Pierwsza miłość" odcinki 2782-2785. Chorobliwa zazdrość niszczy związek Pawła i Sabiny! Rozstaną się? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Związek Sabiny i Pawła z serialu "Pierwsza miłość" zostanie wystawiony na ciężką próbę. Wszystkiemu winna będzie zazdrość! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Związek Sabiny (Urszula Dębska) i Pawła (Michał Malinowski) został niestety zbudowany kosztem nieszczęścia Melki (Ewa Jakubowicz), która wciąż nie wyleczyła się z miłości do byłego narzeczonego. Paweł, pomimo rozstania, nadal utrzymuje koleżeńskie relacje z policjantką. Taka sytuacja powoduje natomiast wręcz chorobliwą zazdrość Sabiny!

Kulczycki musi dokonać wyboru! Natalia czy rodzina? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2782. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sabina wynajmie prywatnego detektywa, który ma śledzić jej partnera i donosić jej o ewentualnych nadużycia w relacjach Melki i Pawła. Niestety, nieudolność śledczego sprawi, że Paweł zdemaskuję intrygę swojej ukochanej.

Chłopak będzie oburzony zachowaniem Sabiny. Stwierdzi, że zazdrość dziewczyny jest bezpodstawna. W 2785. odcinku serialu "Pierwsza miłość" zacznie się zastanawiać, czy jego związek z Sabiną ma jeszcze jakikolwiek sens. Z pomocą przyjdzie jednak Dominik (Leszek Stanek), który spróbuje pogodzić zwaśnioną parę. Czy uda mu się uratować związek swoich przyjaciół? Aby poznać odpowiedź na to pytanie, śledźcie koniecznie nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" w telewizji Polsat!

"Pierwsza miłość" odcinek 2784. Mikser będzie udawał męża Leokadii! Skutecznie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×