"Pierwsza miłość" odcinki 2784-2788. Sabina zerwie z Pawłem, Natalia umrze w szpitalu, a Sylwia jest siostrą Justyny?! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Krystian wyjeżdża na studencki wyjazd. Tam pozna fascynującą Roxy. Radek próbuje załatwić sprawę Hiszpana. Marianna szaleje z zazdrości i Miksera. Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2784-2788 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) stawia się do pracy w szpitalu. Na miejscu zastaje nowe porządki. Dyrektorem jest nieprzychylny jej Lipiński. Podczas pracy w karetce zaskoczonej Marysi ucieka pacjent. Tymczasem Mikser (Błażej Michalski) wczuwa się w rolę męża Leokadii. Odwiedza ją w szpitalu w odpowiednim przebraniu. Kaśka pomaga mu cofnąć się w czasie do lat osiemdziesiątych poprzedniego wieku. Czy Leokadia przejrzy mistyfikację?

"Pierwsza miłość" odcinek 2784. Mikser będzie udawał męża Leokadii! Skutecznie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sylwia (Edyta Herbuś) dostaje przesyłkę, która wygląda jak mafijna groźba. Pracownicy zastanawiają się, z kim tym razem zadarła ich szefowa. Justyna (Oliwia Bosowska) obserwuje Sylwię na randce z adoratorem. Po wszystkim postanawia porozmawiać z mężczyzną na temat swojej siostry. Korzystając z okazji dziewczyna dobiera się do pamiętnika Sylwii. Ma pewien plan. Gdy wraca do redakcji, czekają na nią wyniki na zgodność genetyczną. Czy Sylwia okaże się rodziną Justyny?

Krystian (Patryk Pniewski) dramatycznie potrzebuje pieniędzy. Kalina (Magdalena Wieczorek) nadal nie wie, że stracił pracę. Kiedy odkrywa, że Krystian zlikwidował wszystkie lokaty, przyciska go do ściany, żądając wyjaśnień. Wkrótce Roxy (Żaneta Homa) upomina się o pieniądze. Krystian nie chce z nią rozmawiać. Jest przestraszony, gdy Roxy odwiedza Kalinę i Marlenkę. Roxy jest nieugięta. Krystian zostaje zaatakowany w najmniej spodziewanym momencie.

Paweł (Michał Malinowski) nie potrafi wybaczyć Sabinie (Urszula Dębska) chorobliwej zazdrości. Z pomocą przychodzi Dominik. Paweł i Sabina spędzają aktywnie czas wolny. Gdy wszystko wskazuje na to, że znów się zbliżą do siebie, Sabina stawia Pawłowi twarde ultimatum. Norbert (Łukasz Konopka) daje się na mówić na ustawianą randkę, która okazuje się totalną klapą. Norbert usiłuje uciec, ale partnerka go osacza. Z opresji wybawia go nieoczekiwanie tajemnicza dziewczyna - Pola.

Serce Natalii przestanie bić! Umrze w ramionach Artura? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kulczycki (Łukasz Płoszajski) jest nadal rozdarty pomiędzy Natalią (Katarzyna Sowińska) a rodziną. Pojawia się Sabina, która stawia go do pionu. Czy Kulczycki tym razem zerwie z Natalią na dobre? W podjęciu decyzji przeszkodzi mu akcja reanimacyjna Natalii. Lekarz nie wie, dlaczego kobieta gaśnie. Bartek (Rafał Kwietniewski) namawia Kulczyckiego na szybki powrót do Wadlewa, bo Kinga zastanawia się nad rozwodem. Kulczycki nie wie, co robić.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2784-2788 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 17.12.2018 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
 • Gosia (gość)

  Realne sytuację z życia wzięte, dobry serial.

  19.12.2018 12:54
 • Ewa (gość)

  Chyba ty

  18.12.2018 20:45
 • Bez komentarza (gość)

  Jaki ten serial jest pojebany!

  17.12.2018 18:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×