"Pierwsza miłość" odcinki 2789-91. Justyna będzie prześladować Sylwię! Czego od niej chce? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Justyna z jakiegoś powodu próbuje zniszczyć Sylwii życie. Sprawdź, co wydarzy się w życiu bohaterek serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Justyna (Oliwia Bosowska), nowa stażystka w redakcji YOLO, wzięła sobie na cel Sylwię (Edyta Herbuś). Do tej pory twarda jak stal kobieta nie miała sobie równych i bez trudu pokonywała każdego przeciwnika. Wydaje się jednak, że Justyna odnalazła jej słaby punkt.

Sabina zerwie z Pawłem, Natalia umrze w szpitalu, a Sylwia jest siostrą Justyny?! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Z każdym kolejnym dniem Sylwia będzie coraz bardziej czuć, że ktoś ją prześladuje. W 2789. odcinku serialu "Pierwsza miłość" do redakcji YOLO napłyną listy, z których będzie wynikać, że ktoś dobrał do ciemnych sprawek z przeszłości Koneckiej. Sylwia nie będzie jednak wiedziała, że za całą sprawą stoi Justyna.

W 2791. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sylwia zwierzy się stażystce ze swoich problemów. Najpierw martwa ryba i listy z pogróżkami, a teraz jeszcze dziwne hałasy w mieszkaniu. Justyna będzie słuchać wyznań szefowej z pokerową twarzą. W głębi serca będzie się jednak cieszyć, że jej plan przynosi oczekiwane skutki.

Serce Natalii przestanie bić! Umrze w ramionach Artura? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wydaje się, że Justyna chce zemścić się na Sylwii za jakieś krzywdy z przeszłości. Dziewczyny są ze sobą spokrewnione. Aby dowiedzieć się, jakie konsekwencje będzie miała intryga Justyny, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Pierwsza miłość" na antenie Polsatu!

Sylwia na skraju szaleństwa! Co się stało? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×