"Pierwsza miłość" odcinki 2791-2794. Zaginięcie Leokadii i Sylwia na skraju szaleństwa! Co się wydarzy? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Mikser nie daje rady żyć dwoma życiami. W końcu Leokadia znika. Z kolei Sylwia jest na skraju wyczerpania nerwowego. Nie wie, że za wszystkim stoi Justyna. Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2791-2794 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Sylwia (Edyta Herbuś) uskarża się na dziwne hałasy w mieszkaniu. Zwierza się Justynie (Oliwia Bosowska), że ktoś ją nęka - najpierw martwa ryba, potem kartka z pogróżkami, teraz te tajemnicze dźwięki. Justyna nie daje po sobie niczego poznać. Włamuje się do komputera Sylwii. Konecka jest na skraju załamania nerwowego. Kiedy okazuje się, że w najnowszym numerze "YOLO" są błędy, cała odpowiedzialność spada na nią. Tylko ona autoryzuje materiały. Sylwia nie ma pojęcia, że za wszystkim stoi Justyna. Zdesperowana zgłasza się do psychiatry.

Sylwia przedawkuje leki! Popełni samobójstwo? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Melka (Ewa Jakubowicz) przychodzi do King's Fitness po rzeczy. Paweł (Michał Malinowski) nie kryje swojej niechęci. Jest mu głupio, że nie wierzył Sabinie (Urszula Dębska). Sawczuk wzywa Melkę na dywanik. Ma dla niej złą wiadomość. Czy Melka utrzyma posadę w policji?

Mikser (Błażej Michalski) jest wykończony funkcjonowaniem w dwóch światach. Potrzebuje kolejnych nagrań z epoki. Nie wie, że Leokadii udaje się złapać na odbiorniku współczesną stację. Kobieta przeżywa prawdziwy szok. Na dodatek, Leokadii nie smakują współczesne produkty spożywcze. Wysyła Miksera do sklepu. Kiedy chłopak wraca, odkrywa, że staruszka zniknęła. Mikser stawia na nogi Kaśkę (Michał Misiek Koterski) i Dorotę (Magdalena Wróbel). Rozpoczynają się dramatyczne poszukiwania.

Krystian dowie się, że Kalina nie zaszczpiła dziecka! Marlenka zachoruje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Krystian (stara się ukryć przed Kaliną (Magdalena Wieczorek) silne objawy odstawienia narkotyków. Rusza w miasto, by zdobyć "prochy" na własną rękę. Niestety, towar okazuje się trefny. Krystianowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Kiedy wszystko kończy się dobrze, Marysia (Aneta Zając) zagaduje Krystiana w sprawie szczepień Marlenki. Krystian przekonany, że wszystko odbywa się w terminie, doznaje szoku, poznając prawdę. Zarówno Kalina jak i jego matka są przeciwniczkami szczepionek. Marysia organizuje szybkie spotkanie w mieszkaniu młodych. Zjawiają się Leon (Zbigniew Dziduch) z Elżbietą (Ewa Bukowska), Michał (Wojciech Błach) i Ewa (Ewa Gawryluk). Sprawa szczepionek momentalnie dzieli rodzinę na dwa obozy.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2791-2794 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 31.12.2018 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×