"Pierwsza miłość" odcinki 2795-2796. Marysia dowiaduje się o romansie Artura! Powie o tym Kindze? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2795. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia pozna prawdę o Natalii i Arturze. Czy powie o tym Kindze? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Artur (Łukasz Płoszajski) prowadził ostatnio podwójne życie. Ciągle był rozdarty i nie wiedział, czy powinien wybrać żonę Kingę (Aleksandra Zienkiewicz) czy kochankę Natalię (Katarzyna Sowińska). Odkąd ta druga trafiła do szpitala, sprawy pokomplikowały się jeszcze bardziej.

Kinga i Artur biorą kolejny ślub! Natalia umiera! [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2795. Marysia (Aneta Zając) w końcu dowie się, co tak naprawdę łączy Artura i Natalię. Kobieta będzie oburzona romansem męża przyjaciółki, ale najpierw postanowi porozmawiać z samym Kulczyckim. Co jej powie? Czy omami ją swoimi kłamstwami?

W najbliższych odcinkach, Marysia wbrew sugestiom Michała (Wojciech Błach), postanowi jednak porozmawiać z Kingą. Pojedzie do Wadlewa, ale usłyszy od przyjaciółki, że razem z mężem podjęli decyzję o odnowieniu przysięgi małżeńskiej. Domańska, od razu pomyśli, że Artur w końcu się opamiętał. Czy mimo to, powie jej prawdę? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" na antenie Polsatu!

Sabina czy Melka? Z kim będzie Paweł? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×