"Pierwsza miłość" odcinki 2795-2799. Bójka Gosi i Marzeny oraz złamane serce Piotrka [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Gosia zaczyna rozumieć, że Marzena naprawdę chce odbić jej Kaśkę! Co zrobi? Piotrek przechodzi zawód miłosny i... zaczyna pracę dla Sylwii! Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2795-2799 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Piotrek (Michał Mikołajczak) zaprasza Betty (Weronika Lewoń) na kolejną randkę. Początkowo sceptycznie nastawiona, dziewczyna jest zaskoczona tym, co przygotował chłopak. Tym razem przeszedł sam siebie. Piotrek nie ma świadomości, że tym razem i jeszcze tego samego dnia nie będzie go czekać gorzkie rozczarowanie. Wkrótce zjawia się w "YOLO". Ma nadzieję na pracę. Sylwia (Edyta Herbuś) wyznacza mu pierwsze zadanie: ma złapać szczura w jej domu.

Roxy wkręci Krystiana w handel narkotykami! Chłopak zostanie dilerem! Zobacz więcej

Sylwia podejrzewa, że osobą, która ją podtruwa, jest Radek (Mateusz Banasiuk). Każe Justynie mieć na niego oko. Do "YOLO" przychodzi kolejna kartka adresowana do Sylwii. Tym razem Sylwia decyduje się zgłosić sprawę na policji. Piotr odbiera telefon od zapłakanej Betty. Dziewczyna koniecznie chce się z nim spotkać. Betty rozumie, że Piotrek dowiedział się o jej związku z Filipem i nigdy jej tego nie wybaczy. Ku jej zaskoczeniu, Piotrek ma dla niej propozycję nie do odrzucenia.

Marysia (Aneta Zając) poznaje prawdę o Natalii (Katarzyna Sowińska) i Arturze (Łukasz Płoszajski). Chce natychmiast skonfrontować się z Kulczyckim. Później, wbrew sugestiom Michała (Wojciech Błach), jedzie do Wadlewa. Chce powiedzieć nieświadomej Kindze (Aleksandra Zienkiewicz) o romansie Artura. Kulczycki zdaje sobie sprawę, że jego małżeństwo za chwilę się rozpadnie.

Kinga i Artur biorą kolejny ślub! Natalia umiera! [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marzena (Marta Chodorowska) przypomina Kaśce (Michał Koterski), że czeka ich impreza z okazji rocznicy studniówki. Wiola (Diana Kozłowska) donosi o wszystkim matce. Gosia zaczyna rozumieć, że Marzena naprawdę chce jej odbić Henryka. Dziewczyna nie zamierza łatwo oddać ukochanego mężczyzny. Za wszelką cenę stara się odwieść Kaśkę od zabrania na imprezę Gosi. Kaśka twardo stawia na swoim. Na studniówce Marzena robi wszystko, by pozbyć się Gosi. Ostatecznie Gosia zostaje unieszkodliwiona, a Marzena dobiera się Kaśki. Impreza studniówkowa kończy się aferą. Upokorzona Gosia nie zamierza darować Marzenie tego, że trzymała ją pod kluczem. Zażenowany Kaśka ma dość obu dziewczyn. Gosia jeszcze nie wie, że jej upadek będzie miał poważne konsekwencje.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2795-2799 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 7.01.2019 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×