"Pierwsza miłość" odcinki 2805-2809. Sylwia grozi Justynie! Krystian w rękach policji! [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Sylwia wciąż przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Jej stan jest coraz gorszy. W końcu dowie się, dlaczego znalazła się w zakładzie. Co czeka pozostałych bohaterów? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2805-2809 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Sylwia (Edyta Herbuś) nie potrafi pogodzić się z zamknięciem w ośrodku psychiatrycznym. Odwiedza ją zatroskana Justyna (Oliwia Bosowska). Sylwia domyśla się już, że to ona ją tu wsadziła. Justyna przyznaje się do wszystkiego, próbuje dogadać się z lekarzem. Ma nadzieję, że dzięki temu szybciej opuści ośrodek. Nie wie, że Justyna robi wszystko, aby pogrążyć ją w oczach personelu. Tymczasem odwiedzają ją Radek (Mateusz Banasiuk) i Tymek (Piotr Gawron-Jedliński).

Sylwia dowiaduje się, co tak naprawdę łączy ją z Justyną! Jak zareaguje? Zobacz więcej

Radkowi nie podobają się rządy Justyny. Justyna szybko przypiera go do muru. Następnie odwiedza w szpitalu Sylwię. Sylwia chce wiedzieć, kim tak naprawdę jest Justyna? Gdy dziewczyna odkrywa przed nią wszystkie karty, Sylwia doznaje szoku. Nie może uwierzyć w historię Justyny. Badania DNA jednak potwierdzają wersję dziewczyny. Sylwia już wie, że musi się zmierzyć ze swoją mroczną przeszłością. Czy Justyna kiedykolwiek jej wybaczy?

Krystian (Patryk Pniewski) poznaje na uczelni dealera narkotyków. Chłopak proponuje mu wspólny biznes za duże pieniądze. Krystian konsultuje sprawę z Roxy (Żaneta Homa). Umawia się z dealerem na wymianę towaru. Wszystko idzie podejrzanie gładko… Wkrótce jednak Krystian musi odzyskać pieniądze za narkotyki. Razem z Piotrkiem (Michał Mikołajczak) udają się na poszukiwania tajemniczego Boba. Na miejscu okazuje się, że plan oszustwa był dopracowany w najmniejszych szczegółach. Zdesperowany Krystian sięga po ostateczne rozwiązanie. Chłopak zostaje przyłapany na próbie podpalenia mieszkania i rzuca się do ucieczki.

Krystian zostanie oszukany! Z desperacji podpali własne mieszkanie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kalina (Magdalena Wieczorek) jest wściekła na Piotrka, że on nie chce powiedzieć jej prawdy. Zaskoczona dostaje telefon z policji. Krystian dowiaduje się na policji, jakie mu zostaną postawione zarzuty za wymuszenie odszkodowania i podpalenie. Chłopak jest przerażony, kiedy okazuje się, że policja dowiedziała się też o jego przygodzie z handlem narkotykami.

Wściekła Emilka (Anna Ilczuk) nagrywa się Mateuszowi (Lesław Żurek) na automatyczną sekretarkę. Wyrzuca wszystko, co o nim myśli. Tymczasem Mateusz nieoczekiwanie zjawia się w Wadlewie. Bierze Emilkę, Paulinę (Julia Grant-Scott) i Annę (Agnieszka Suchora) w obroty.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2805-2809 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 21.01.2019 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×