"Pierwsza miłość" odcinki 2806-07. Krystian zostanie oszukany! Z desperacji spróbuje podpalić własne mieszkanie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2806. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Krystian da się wciągnąć w kolejny podejrzany biznes. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Krystian (Patryk Pniewski) nie potrafił zbyt długo wytrzymać w roli wzorowego ojca i męża. Wszystkiemu winna była jego koleżanka ze studiów, Roxy (Żaneta Homa). Dziewczyna wmówiła mu, że bez wspomagaczy nie uda mu się stworzyć prawdziwej sztuki, przez co chłopak znów wpadł w nałóg narkotykowy. Narastające problemy finansowe sprawiły, że Krystian zaczął nie tylko brać narkotyki, lecz także nimi handlować. To nie mogło się dobrze skończyć!

Sylwia przedawkuje leki! Popełni samobójstwo? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2806. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Krystian spotka na uczelni tajemniczego mężczyznę, Boba, który zaproponuje mu interes. Po konsultacji z Roxy, Domański zdecyduje się wejść z nim w spółkę. Wymiana towaru pójdzie zadziwiająco sprawnie. Krystian nie ma się jednak z czego cieszyć.

Artur nie przyjdzie na pogrzeb Natalii! Ukrywa żałobę przed Kingą? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bardzo szybko okaże się, że Bob gdzieś zniknął. W 2807. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Krystian i Piotrek (Michał Mikołajczak) zaczną go szukać. Okaże się, że Domański został perfidnie oszukany. Nie ma szans na odzyskanie utraconych pieniędzy. W akcie desperacji Krystian pojedzie do swojego nowego mieszkania i zacznie polewać wszystko benzyną. Licząc na pieniądze z odszkodowania, postanowi podpalić remontowane lokum!

Edyta Herbuś złamała nogę! Zrobi przerwę od serialu?! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Krystianowi uda się zrealizować swój plan? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" na antenie Polsatu!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×