"Pierwsza miłość" odcinki 2808-09. Krystian zostanie przyłapany na podpaleniu! Trafi w ręce policji [CO SIĘ WYDARZY]

W 2808. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Krystian zostanie złapany przy próbie podpalenia własnego mieszkania! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Krystian (Patryk Pniewski) nie potrafił zbyt długo wytrzymać w roli wzorowego ojca i męża. Szybko wpadł w uzależnienie i zaangażował się w handel narkotyki. Gdy został oszukany przez wspólnika, postanowił podpalić własne mieszkanie, aby uzyskać pieniądze z odszkodowania. Niestety, nie wszystko poszło po jego myśli.

Sylwia dowiaduje się, co tak naprawdę łączy ją z Justyną! Jak zareaguje? Zobacz więcej

W 2808. odcinku serialu "Pierwsza miłość" osiedlowa ochrona zauważy podejrzane zachowanie Krystiana. Mąż Kaliny (Magdalena Wieczorek) rzuci się do ucieczki! Po krótkim pościgu zostanie złapany i przekazany w ręce policji. Policjanci przekażą mu, że jest oskarżony o podpalenie i próbę wyłudzenia odszkodowania. W tym samym czasie wściekła Kalina będzie bezskutecznie próbowała dowiedzieć się od Piotrka (Michał Mikołajczak), co stało się z Krystianem. Sytuacja rozwiąże się, gdy odbierze telefon z komisariatu. To będzie dla niej prawdziwy szok!

Na tym jednak nie skończą się problemy chłopaka. W 2809. odcinku serialu "Pierwsza miłość" przerażony Krystian dowie się także, że policja jest w posiadaniu informacji na temat jego zaangażowania w handel narkotykami. To już oznacza bardzo poważne kłopoty! Czy Krystian zdoła odbić się od dna?

Sylwia spróbuje uciec z psychiatryka! Zginie w wypadku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×