"Pierwsza miłość" odcinki 2810-2814. Próba ucieczki Sylwii i poszukiwania Antka w Wadlewie. Radek odkryje tajemnicę Kai? [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Sylwia próbuje uciec ze szpitala psychiatrycznego. Pomaga jej w tym Tola. Radek zatrudnia Kaję do opieki nad Dagą. Odkryje jednak coś niepokojącego. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2810-2814 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Sylwia (Edyta Herbuś) błaga lekarza, by nie aplikował jej środków psychoaktywnych. Lekarstwa ją otumaniają. Lekarz jest jednak bezwzględny. Tola proponuje Sylwii pomoc w ucieczce. Szykuje prowokację. Tymczasem, w redakcji "YOLO" zjawia się nowy dziennikarz. Justyna (Oliwia Bosowska) jest zaskoczona, że zarząd podważył jej kompetencje i zatrudnił kogoś za jej plecami. Lekarz Sylwii spotyka się z Justyną. Ma podejrzenia, że Justynie zależy na tym, aby Sylwia nie opuściła zakładu. Czy Justyna powie mu prawdę?

Sylwia spróbuje uciec z psychiatryka! Zginie w wypadku?Zobacz więcej

Tomek pyta Antka, czy faktycznie paliło się u niego ognisko ze starych zużytych opon. Tomek nie rozumie, dlaczego nie miał objawów uczulenia. Postanawiają z Antkiem poeksperymentować. Tomek ma żal do rodziców, że nie chcą puścić go na wycieczkę. Mówi o swoich problemach Antkowi. Antek też ma dość swoich rodziców. Postanawiają dać im nauczkę. "Challenge 72" to kryptonim ich tajemniczego planu. W Wadlewie rozpoczyna się dramatyczna akcja poszukiwawcza. Straż Wadlewska oraz mieszkańcy poszukują zaginionego Antka. Tomek ma dylemat - zdradzić kolegę, czy dotrzymać słowa i ponieść konsekwencje kłamstwa.

Krystian (Patryk Pniewski) przysiągł Kalinie (Magdalena Wieczorek), że odstawił narkotyki. Jednak nie chce się zgodzić na pobyt w ośrodku. Marysia (Aneta Zając) sugeruje Kalinie pewne rozwiązanie, które mogłoby pomóc. Piotrek (Michał Mikołajczak) radzi Kalinie, by na wszelki wypadek przeszukała mieszkanie. Załamany Krystian na spotkaniu z prokuratorem dowiaduje się, że czeka go więzienie. Kalina na mieście wpada na Roxy (Żaneta Homa). Gdy wspomina Krystianowi, że widziała ją z tajemniczym gościem, Krystian zaczyna domyślać się, że chodzi o Boba, który go okradł.

Artur umrze zaraz po Natalii? Kulczycki będzie reanimowany na oczach Kingi! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Radek (Mateusz Banasiuk) z niepokojem zauważa, że jego córce (Natalia Kosmatka) brakuje matki. Kiedy zjawia się opiekunka Kaja (Ewelina Orzegowska), jego przypuszczenia tylko się potwierdzają. Zwierza się dziewczynie, a wtedy z jej torebki wypadają zdjęcia Dagi. Radek jest w szoku.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2805-2809 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 28.01.2019 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×