"Pierwsza miłość" odcinki 2840-41. Wiola i Kalina ruszają w miasto! Żona Krystiana dopuści się zdrady? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2840. odcinku serialu "Pierwsza miłość" niewinny babski wieczór przerodzi się w klubowy maraton! Sprawdź, gdzie i z kim będą się bawiły Wiola i Kalina!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W związku Kaliny (Magdalena Wieczorek) i Krystiana (Patryk Pniewski) od pewnego czasu trwa kryzys. Matka Marlenki zdecydowanie potrzebuje odskoczni od codziennych problemów. Właśnie dlatego w 2840. odcinku serialu "Pierwsza miłość" postanowi zorganizować u siebie damski wieczór.

Norbert umrze przez Polę?! Tragiczny koniec romansu! Zobacz więcej

Spotkanie okaże się totalną klapą. W pewnym momencie Wiola (Diana Kozłowska) wpadnie jednak na pewien pomysł. Zaproponuje Kalinie wyjście na miasto! Dziewczyna chętnie przystanie na propozycje koleżanki, dalsze siedzenie w domu nie będzie miało sensu. Po drodze przyjaciółki napotkają grupkę rozbawionych chłopaków i postanowią się do nich przyłączyć! Nocna zabawa bardzo szybko przeradza się w maraton po knajpach.

Artur pójdzie na terapię i... zostanie bohaterem! Będzie miał nowy romans?Zobacz więcej

W 2841. odcinku serialu "Pierwsza miłość" kompletnie pijana Kalina wróci w środku nocy do domu. Zastanie tam zaniepokojonego Krystiana. Sytuacja pogorszy się jednak jeszcze bardziej, gdy ze stanika dziewczyny wypadną pieniądze i wizytówka od tajemniczego wielbiciela! Czy Kalina zdradziła swojego męża?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Kalina... To brzmi jak imie dla konia. Wspaniala para- klacz-Kalina i cpun Krystian!!!!!

    25.04.2019 19:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×