"Pierwsza miłość" odcinki 2842-43. Pożar w fabryce Emilki! Bartek rzuci się w płomienie by ratować żonę! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2842. odcinku serialu "Pierwsza miłość" w fabryce Emilki i Pauliny dojdzie do tragedii! Budynek stanie w płomieniach! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Emilka (Anna Ilczuk) otworzyła wraz z Pauliną (Julia Pogrebińska) zakład produkujący naturalne kosmetyki. Rozkręcenie biznesu wiązało z wieloma problemami, ostatnio pracownicy fabryki zaczęli nawet grozić strajkiem. Przyjaciółki za każdym razem wychodziły z nich obronną ręką. W nowych odcinkach serialu w zakładzie dojdzie jednak do tragedii!

Norbert umrze przez Polę?! Tragiczny koniec romansu! Zobacz więcej

W 2842. odcinku "Pierwszej miłości" Emilka będzie zadowolona z tego, że udało się rozwiązać spór z pracownikami, a praca w fabryce wróciła do normy. Nie będzie miała pojęcia, że już niedługo zakład może przestać istnieć. Wskutek tragicznego zbiegu okoliczności w budynku pojawi się ogień! Emilka będzie próbowała z narażeniem życia uratować swój dobytek, ale niestety jej wysiłki pójdą na marne. Co gorsza, rozprzestrzeniające się płomienie sprawią, że dziewczyna zostanie uwięziona w budynku.

Artur pójdzie na terapię i... zostanie bohaterem! Będzie miał nowy romans?Zobacz więcej

Gdy Śmiałek (Paweł Okoński) i Bartek (Rafał Kwietniewski) zobaczą dym, natychmiast ruszą w kierunku fabryki i wezwą straż pożarną! Ojciec Emilki nie będzie w stanie uwierzyć w wypadek i zacznie oskarżać pracowników fabryki o celowe podpalenie! Miedzianowski nie będzie go jednak słuchać, bo będzie miał w głowie tylko jedno - musi uratować żonę z pożaru! Zdesperowany mężczyzna bez wahania rzuci się w płomienie!

Czy Bartek zdoła ocalić życie Emilki?

Sobowtór Marysi i jej partner planują zemstę! Nowi bohaterowie porządnie namieszają!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×