"Pierwsza miłość" odcinki 2850-2854. Porwanie Marysi! Malwina będzie miała romans?! [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Dominika i Igor postanawiają porwać Marysię! Para będzie próbowała okraść Domańskich. Czy to im się uda? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2850-2854 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Michał (Wojciech Błach) dowiaduje się, że z powodu ważnych obowiązków zawodowych nie będzie mógł polecieć na planowane wakacje. Przekonuje jednak Marysię (Aneta Zając), żeby skorzystała z urlopu. Biletów nie da się już oddać. Tymczasem Dominika (Aneta Zając) i Igor przygotowują porwanie Marysi. Znajdują opuszczoną piwnicę, w której zamierzają ją przetrzymywać. Kiedy Marysia jedzie na lotnisko, żeby złapać samolot na Teneryfę, Igor i Dominika przystępują do realizacji planu porwania. Po drodze napotykają na nieoczekiwane trudności, muszą porzucić samochód. W ostatniej chwili udaje im się obezwładnić Marysię i wywieźć ją taksówką do swojej kryjówki.

Wiktoria Gąsiewska jako Jagoda. Skradnie Pawłowi serce? "Sporo namiesza"Zobacz więcej

Michał zaczyna się niepokoić, że nie ma żadnych wieści od swojej żony. Marysia budzi się w piwnicy. Zdaje sobie sprawę, że została uprowadzona. Porywacze zmuszają Marysię, żeby skontaktowała się z rodziną i zapewniła, że świetnie bawi się na wakacjach. Marysia próbuje jednak się buntować przeciwko porywaczom. Igor szybko łamie jej opór. Razem z Dominiką decydują się pobrać wszystkie środki z konta Domańskich. W banku czeka ich przykra niespodzianka. Okazuje się, że Michał przelał wszystkie pieniądze na inne konto. Porywacze znajdują sposób, jak dobrać się do pieniędzy Domańskich. Dominika chce podać się za Marysię i zaciągnąć kredyt. Trzeba tylko zdobyć niezbędne dokumenty. Marysia celowo podaje porywaczom zły kod do domowego alarmu i Dominika prawie wpada w ręce policji. Igor jest wściekły.

Dorota (Magdalena Wróbel) i Mikołaj (Błażej Michalski) rezerwują termin ślubu w urzędzie. Ludwik (Włodzimierz Adamski) równolegle prowadzi swoje śledztwo w sprawie kradzieży. Jest przekonany, że Jacek maczał w niej palce. Razem z innymi pracownikami przeprowadza prowokację, żeby upewnić się, że to właśnie on jest złodziejem. Kiedy Dorota dowiaduje się o wszystkim, ma żal do Mikołaja i zrywa zaręczyny. Mikser wyprowadza się z mieszkania. Pracownicy Barbariana dowiadują się o tym. Ludwikowi i Kaśce (Michał Koterski) nadal nie daje spokoju sprawa kradzieży w Barbarianie. Udaje im się udowodnić, że Jacek (Zbigniew Waleryś) rzeczywiście maczał w tym palce. Dorota jest wstrząśnięta, zdaje sobie sprawę, że ojciec cały czas ją okłamywał. Wyrzuca go ze swojego mieszkania.

Artur pójdzie na terapię i... zostanie bohaterem! Będzie miał nowy romans?Zobacz więcej

Śmiałek (Paweł Okoński) szuka kogoś do pracy w świetlicy na miejsce Norberta (Łukasz Konopka). Malwina (Agnieszka Wielgosz) decyduje się przyjąć ofertę. W Wadlewie pojawia się elegancki mężczyzna - Sambor Leszczyński (Mariusz Bonaszewski). Ma poważny problem, bo z powodu awarii samochodu spóźni się do filharmonii, gdzie ma dyrygować orkiestrą. Malwina ratuje sytuację, zawozi go do Wrocławia. Później Malwina wdraża się w swojej nowej pracy. Sambor chce jej podziękować za pomoc i zaprasza do opery. Malwina czuje, że powinna odmówić, ale nie może oprzeć się urokowi przystojnego dyrygenta. Na wszelki wypadek postanawia nic nie mówić Ksaweremu (Marcin Rogacewicz) o zaproszeniu.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2850-2854 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 25.03.2019 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×