"Pierwsza miłość" odcinki 2855-2859. Malwina zdradza Ksawerego! Dominika udaje Marysię i żąda rozwodu! [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Malwina postanowiła wdać się w romans z przystojnym przybyszem, który pojawił się ostatnio w Wadlewie. Dominika i Igor wciąż przetrzymują Marysię. Mają nowy plan. Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2855-2859 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Malwina (Agnieszka Wielgosz) okłamuje siostrę i zapewnia, że Ksawery (Marcin Rogacewicz) wie o jej wyjściu do opery z Samborem (Mariusz Bonaszewski). Manipuluje też Śmiałkiem (Paweł Okoński), żeby wcześniej urwać się z roboty. Idzie z Samborem do opery, a potem do jego domu. Gra na fortepianie na cztery ręce jest tylko wstępem do bardziej namiętnych uniesień. Sambor chce kontynuować ich romans.

Kaśka oświadczy się Gosi! Pierścionek zaręczynowy ukryje w akwarium! Zobacz więcej

Malwina wikła się w kłamstwa i zmusza siostrę, żeby zapewniła jej alibi na wieczór. Malwina znowu zdradza Ksawerego. W domu dyrygenta nieoczekiwanie pojawia się żona. Dochodzi do karczemnej awantury. Malwina zostaje wyrzucona półnaga na mróz, później zwierza się siostrze z upokorzenia, jakie ją spotkało. W Wadlewie zjawia się Sambor. Usiłuje załagodzić sytuację, ale Malwina nie chce mieć z nim więcej do czynienia. Nie może mu wybaczyć, że nie powiedział jej o żonie i naraził na poniżenie.

Porywacze poważnie debatują nad losem Marysi (Aneta Zając). Coraz bardziej skłaniają się do wniosku, że trzeba ją będzie zabić. Marysia nie zamierza jednak bezczynnie czekać. Udaje jej się poluzować cegły w ścianie piwnicy. Przedostaje się do sąsiedniego pomieszczenia i stamtąd na wolność. Tymczasem Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) kończy kurs instruktora survivalu z pierwszą lokatą. Oskar nie potrafi ukryć swojej frustracji. Artur (Łukasz Płoszajski) zaczyna powoli mieć dość kolegi żony i jego szalonych pomysłów. Kinga zamierza jednak założyć z Oskarem spółkę i organizować obozy przetrwania.

Marysia ucieknie porywaczom! Zdoła wezwać pomoc?Zobacz więcej

Marysia ucieka na oślep przez las, trafia na drogę, gdzie udaje jej się zatrzymać samochód. Niestety, kierowcą okazuje się Igor. Marysia znowu trafia w ręce porywaczy. Dominika (Aneta Zając) decyduje się na śmiały ruch. Jedzie do domu Michała (Wojciech Błach) i udając Marysię żąda rozwodu. Michał jest kompletnie zaskoczony. Ani on, ani Julka nie rozumieją, co się dzieje. Tymczasem prawdziwa Marysia dowiaduje się, że jej niewola znacznie się przeciągnie. Nie wie, że Dominika chce na dłużej wejść w jej rolę. Zszokowany Michał dowiaduje się, że "Marysia" chce od niego połowy majątku. Prosi Melkę (Ewa Jakubowicz), żeby śledziła Marysię, chce wiedzieć, dlaczego jego żonie zależy wyłącznie na pieniądzach. Dominika przygotowuje się do spotkania z Kingą. Chce dobrze wypaść w roli Marysi.

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Premiery nowych odcinków 2855-2859 "Pierwszej miłości" od poniedziałku, 1.04.2019 na antenie Polsatu - sprawdź program telewizyjny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×