"Pierwsza miłość" odcinki 2862-63. Kinga w końcu dowie się o romansie Artura! Rozstanie się z mężem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2862. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga w końcu dowie się, że Artur miał romans z Natalią! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2862. w środę, 10.04.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Śmierć Natalii (Katarzyna Sowińska) brutalnie zakończyła burzliwy romans Artura (Łukasz Płoszajski), a jego żona Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) nigdy nie dowiedziała się prawdy o niewierności męża. Prawdę tę zna jednak Marysia (Aneta Zając), która jest w posiadaniu nagrania, na którym Kulczycki przyznaje się do zdrady!

Artur jest zazdrosny o Kingę! Oskar odbije mu żonę?Zobacz więcej

W 2862. odcinku serialu "Pierwsza miłość" nagranie to będzie znajdować się w rękach Dominiki (Aneta Zając), która będzie negocjować Michałem (Wojciech Błach) warunki rozwodu. Pertraktacje nie będą układać się dobrze, więc w przypływie desperacji oszustka postanowi wykorzystać posiadane taśmy. Gdy Kinga usłyszy, jak jej mąż opowiada o swoim romansie Natalią, będzie ciężkim szoku!

Jan Wieczorkowski dołączył do obsady serialu! Kogo zagra?Zobacz więcej

Nieco później, w 2863. odcinku "Pierwszej miłości", Michał będzie miał pretensje do Dominiki, że ujawniła romans Artura w tak obcesowy sposób i zraniła Kingę. Kulczycki natomiast będzie starał się jakoś wyjaśnić żonie całą tę sytuację. Jego wysiłki będą jednak daremne. Skrzywdzona Kinga nie będzie chciała słuchać kolejnych kłamstw męża i wymierzy mu po prostu siarczysty policzek!

Czy to już koniec małżeństwa Kulczyckich? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu na antenie Polsatu!

Dramatyczna diagnoza lekarzy! Anna ma guza mózgu! Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×