"Pierwsza miłość" odcinki 2869-70. Dominka zostanie zdemaskowana? Melka nakryje ją na pocałunku z Igorem! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2869. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Michał dowie się, że Marysia nigdy nie dotarła na Teneryfę! Poprosi Melkę o pomoc w wyjaśnieniu tej zagadki. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2869. w piątek, 19.04.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Intryga Dominiki (Aneta Zając) i Igora (Piotr Trojan) trwa w najlepsze. Tajemnicza dziewczyna w dalszym ciągu podszywa się pod Marysię (Aneta Zając), podczas gdy prawdziwa Domańska leży zamknięta w piwnicy. Działania porywaczy stają się jednak coraz bardziej ryzykowne, a bliscy kobiety coraz bardziej zwracają uwagę na dziwne zachowanie Dominiki.

Gosia jest bezpłodna! Jej marzenia o dziecku legły w gruzach?Zobacz więcej

W 2869. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Michał (Wojciech Błach) spotka się z Laurą (Katia Paliwoda), prawniczką która wyciągnęła Marysię z więzienia. Kobieta będzie miała dla niego szokującą informację. Okaże się bowiem, że Domańska nie była na Teneryfie, nie opuściła nawet Polski! Michał nie będzie wiedział co o tym wszystkim myśleć.

Gosia jest bezpłodna! Jej marzenia o dziecku legły w gruzach?Zobacz więcej

Postanowi poprosić o pomoc Melkę (Ewa Jakubowicz). W 2870. odcinku "Pierwszej miłości" policjantka rozpocznie prywatne dochodzenie. Dziewczyna zacznie śledzić kobietę, dzięki czemu uda jej się dotrzeć do domu Dominiki. Na miejscu zauważy jak "Marysia" całuje się z Igorem! Widok pary w miłosnym uścisku bardzo ją zaskoczy!

Czy odkrycia Melki doprowadzą w końcu do zdemaskowania oszustów?

Artur jest seksoholikiem? Terapia uratuje małżeństwo Kulczyckich?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×