"Pierwsza miłość" odcinki 2886-87. Bitwa o Barbariana dobiegnie końca! Dorota i Mikser znów będą razem! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2886. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dorota uzna swoją klęskę i będzie gotowa opuścić Barbariana. Interwencja Jacka zmieni jednak wszystko! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2886. w poniedziałek, 20.05.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Rozstanie Miksera (Błażej Michalski) i Doroty (Magdalena Wróbel) wywołało prawdziwą rewolucję w życiu całej załogi Barbariana! Byli partnerzy postanowili rozstrzygnąć kwestię zarządzania lokalem za pomocą zakładu, który szybko przerodził się w bezlitosną rywalizację!

Artur i Kinga podejmą decyzję! To koniec ich małżeństwa?Zobacz więcej

Bezpardonowa walka szybko wyczerpała siły obu stron. W 2886. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dorota dojdzie do wniosku, że nie ma szans pokonać Mikołaja i będzie skłonna opuścić Barbariana. Gdy Jacek (Zbigniew Waleryś) zobaczy jej zwątpienie, postanowi zainterweniować! Postanowi przekonać Miksera, aby dał jej jeszcze jedną szansę.

Jacek zdoła stworzyć w nim przekonanie, że on i Dorota mogą się jeszcze pojednać. Po szczerej i trudnej rozmowie dawni kochankowie postanowią zakopać topór wojenny i ostatecznie... wylądują razem w łóżku!

W 2887. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mikołaj i Dorota zaczną się martwić, jak ekipa Barbariana przyjmie wiadomość o tym, że znów są razem. Na szczęście, wszyscy pracownicy z ulgą przyjmą tą informację i będą naprawdę szczęśliwi, że wojna w końcu dobiegła końca!

Janek z "M jak miłość" czy posterunkowy z "Rodziny zastępczej". Jacy są policjanci w polskich serialach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×