"Pierwsza miłość" odcinki 2906-2910. Przygotowania do ślubu, próba samobójcza i prawda o ciąży Jagody! [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Zbliża się dzień ślubu Wandy i Mateusza. Ciężarna Jagoda czuje, że jej sytuacja jest coraz mniej komfortowa. Z kolei Marek ma dosyć - postanowi się zabić! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2906-2910 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Wanda (Monika Pikuła) składa Emilce (Anna Ilczuk) zaskakującą propozycję. Chce, by Emilka została jej druhną. Bartek (Rafał Kwietniewski) uważa, że to doskonały pomysł, który pomoże tylko w interesach z Bednarskimi. Wanda zabiera Emilkę do salonu sukien ślubnych.

Emilka nie dopuści do ślubu Mateusza i Wandy! Panna młoda strzeli do niej?! Zobacz więcej

Wkrótce zaskoczony Bartek odbiera telefon od Wandy. Kobieta zaprasza go z Emilką do klubu muzycznego. Na miejscu jest też Mateusz (Lesław Żurek). Zaczyna się konkurs taneczny, w którym rywalizują Emilka i Wanda. Ta ostatnia dowiaduje się przypadkiem, że jest dla Mateusza jedynie kołem ratunkowym po odrzuceniu go przez Emilkę. Nie zdradza się jednak z tą wiedzą. Emilka w chwili szczerości wyznaje Bartkowi, że się zakochała. Pomiędzy nimi pojawia się dystans. Niedługo potem także Wanda dowiaduje się o Emilce i Mateuszu.

Jagoda (Wiktoria Gąsiewska) jest zdenerwowana przed rozmową z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz). W końcu musi wyjawić jej prawdę o ciąży i zwolnieniu lekarskim. Kinga nie kryje rozczarowania jej postawą. Dominik uważa Pawła (Michał Malinowski) za naiwniaka, który dał się wmontować dziewczynie w dziecko. Paweł uświadamia sobie, że coś czuje do Jagody. W czasie wspólnych zakupów Jagodzie wpada w oko oryginalna zabawka dla dziecka, ale nie stać jej na zakup. Paweł kupuje ją w tajemnicy. Andrzej (Marcin Sianko) otrzymuje od Jagody MMS z ciążowym USG. Wiadomość odbiera żona Andrzeja. Wstrząśnięta kobieta robi Andrzejowi awanturę.

Paweł oświadczy się Jagodzie! Wszystko na oczach Melki!Zobacz więcej

Kuba (Kacper Olszewski) stara się naprawić relacje z Markiem, ale kolega nie chce go znać. W sieci pojawia się fotka ośmieszająca Marka i Kubę. Kuba wie, że stoi za tym Oliwier. Kiedy ze strony uczniów Marka spotyka kolejna przykrość, chłopak nie wytrzymuje. Postanawia skończyć ze sobą. Kuba dogania go i w ostatniej chwili ratuje przed śmiercią. Marek opowiada o tym, jak zorientował się, że jest gejem. Kaśka (Michał Koterski) dowiedziawszy się o próbie samobójczej Marka zgłasza sprawę do szkolnego psychologa. Niestety, eskalacja przemocy wobec chłopaka trwa nadal.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×