"Pierwsza miłość" odcinki 2911-2915. Porwanie, próba zabójstwa na ślubie i żądza zemsty! [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Melka i Łukasz odbywają poważną rozmowę, Emilka próbuje powstrzymać ślub Mateusza i Wandy, ale sama staje w obliczu niebezpieczeństwa. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2906-2910 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Paweł (Michał Malinowski) uświadamia sobie, że jest zakochany w Kalinie (Magdalena Wieczorek). Dominik namawia go, by jej o tym powiedział. Paweł bije się z myślami, ale ostatecznie decyduje na odważny krok: kupuje kwiaty i jedzie do Jagody (Wiktoria Gąsiewska) wyznać swoje uczucia.

Melka (Ewa Jakubowicz) świętuje swój awans w towarzystwie policjantów. Ku jej zaskoczeniu, w knajpie zjawia się też Łukasz (Jan Wieczorkowski). Dochodzi między nimi do oczyszczającej rozmowy. Melka przypadkiem odnajduje o Łukaszu fakty, które sprawiają, że zaczyna być przekonana, że jest on mężczyzną z przepowiedni... Melka zostaje złapana przez niebezpiecznego gangstera, ale ostatecznie ratuje ją Łukasz. Okazuje się, że bandzior szuka Hiszpana (Piotr Więcławski), który wystawił go policji. Piotrek uważa, że Melka powinna podziękować swojemu wybawcy. Melka zaprasza Łukasza na obiad. Lądują w łóżku.

Emilka nie dopuści do ślubu Mateusza i Wandy! Panna młoda strzeli do niej?! Zobacz więcej

Dzień ślubu Mateusza (Lesław Żurek) i Wandy (Monika Pikuła). Emilka za wszelką cenę chce przeszkodzić w ceremonii. Pomaga jej w tym Malwina (Agnieszka Wielgosz) i niczego nieświadomy Olek (rzysztof Wieszczek). Mateusz zostaje przez nich porwany. Sytuacja komplikuje się, gdy Emilkę dopada Wanda. Zdesperowana kobieta celuje do Emilki z pistoletu, ale Matusz osłania ukochaną własnym ciałem. Wanda poddaje się, ale obiecuje zemstę.

Łukasz uratuje życie Melki i wyląduje z nią w łóżku! Będą razem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×