"Pierwsza miłość" odcinki 2912-2913. Emilka nie dopuści do ślubu Mateusza i Wandy! Panna młoda strzeli do niej?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emilka kocha Mateusza! Nie chce dopuścić do tego, aby wziął ślub z Wandą. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" dojdzie do dramatycznych scen z udziałem tej trójki. Sprawdź, co wydarzy się w 2912. i 2913. odcinku serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2912 i 2913 we wtorek, 17.09.2019 i środę, 18.09.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Emilka (Anna Ilczuk) wdała się w romans z Mateuszem (Lesław Żurek), ale ostatecznie dochowała małżeńskiej wierności Bartkowi (Rafał Kwietniewski). W końcu poczuła jednak, że kocha Mateusza, dlatego postanowiła rozstać się z mężem.

Bartek i Emilka się rozstaną! Dziewczyna jednak zawalczy o Mateusza? Zobacz więcej

Problem jednak w tym, że Mateusz wkrótce bierze ślub z Wandą (Monika Pikuła). Emilka za wszelką cenę chce przeszkodzić w ceremonii. Pomaga jej w tym Malwina (Agnieszka Wielgosz) i niczego nieświadomy Olek (Krzysztof Wieszczek). Mateusz zostaje przez nich porwany. Sytuacja komplikuje się, gdy Emilkę dopada Wanda.

W 2913. odcinku serialu "Pierwsza miłość" zdesperowana Wanda mierzy z broni do Emilki. Wtedy Mateusz staje na linii strzału, chroniąc Emilkę własnym ciałem. Pokonana Wanda musi odejść. Mateusz i Emilka dopiero teraz rozumieją, co się stało. Wyznają sobie miłość. Jak wyglądać będzie ich przyszłość?

Nowa czołówka serialu Polsatu! Kto śpiewa tytułową piosenkę? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×