"Pierwsza miłość" odcinki 2914-15. Łukasz uratuje życie Melki i wyląduje z nią w łóżku! Będą razem? [CO SIĘ WYDARZY]

Relacja Łukasza i Melki będzie przeżywać wzloty i upadki, ale ostatecznie poniesie ich namiętność! Prawnik wykaże się ogromną odwagą, dzięki czemu uda mu się zdobyć zaufanie policjantki. Sprawdź, co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2914. w czwartek, 19.09.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Policjantka i prawnik mafii to mezalians, który zdarza się bardzo rzadko. Coś takiego wydarzy się jednak w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"! Początkowo Melka (Ewa Jakubowicz) nie będzie co prawda w stanie całkowicie zaufać Łukaszowi (Jan Wieczorkowski), lecz on w końcu udowodni jej, że można na niego liczyć.

Emilka nie dopuści do ślubu Mateusza i Wandy! Panna młoda strzeli do niej?! Zobacz więcej

W 2914. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Magnus dowie się, że Melka sprawdzała go w policyjnej bazie danych. Prawnik poczuje się urażony, a para rozstanie się w chłodnej atmosferze. Chwilę później Melka zostanie zaatakowana przez groźnego gangstera! Napastnik weźmie ją z zaskoczenia i dziewczyna nie będzie miała żadnych szans na ucieczkę!

Na całe szczęście w jej obronie stanie Łukasz, który obezwładni przestępcę. Okaże się, że napastnikiem był Kośmider, mafioso, który próbuje znaleźć Hiszpana i zemścić się za to, że ten wystawił go policji. Przybyły na miejsce radiowóz zabierze go do aresztu, a Melka wróci do domu.

Wielki powrót do serialu po 10 latach! Kto znów pojawi się na ekranie?Zobacz więcej

Na miejscu opowie o wszystkim Piotrkowi (Michał Mikołajczak). Współlokator dziewczyny doradzi jej, aby w geście wdzięczności zaprosiła Łukasza na obiad. Magnus z radością przyjedzie do Melki, z którą bardzo miło spędzi czas. Ostatecznie para wyląduje w łóżku!

Czy to początek poważnego związku? Aby dowiedzieć się, jak dalej potoczą się losy Melki i Łukasza, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×