"Pierwsza miłość" odcinki 2916-17. Znachor z Wadlewa zabije dziecko?! Bartek zrobi wszystko, aby je ocalić [CO SIĘ WYDARZY]

Mała Amelka znajdzie się z śmiertelnym niebezpieczeństwie! "Terapia" prowadzona przez znachora wyniszczy jej organizm. Czy Bartek zdoła ją uratować? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2916. w poniedziałek, 23.09.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Jakiś czas temu w Wadlewie pojawił się znachor. Bartek (Rafał Kwietniewski) od początku był sceptycznie nastawiony do jego działalności, lecz mieszkańcy wioski bardzo chętnie zaczęli korzystać z usług uzdrowiciela. W końcu może to jednak doprowadzić do tragedii!

Wiktoria urodzi bliźniaki! Zobacz pierwsze zdjęcia dzieci OlkaZobacz więcej

Jedną z pacjentek znachora jest bowiem mała Amelka (Amelia Majcher), córka Kulasów. Dziewczynka jest chora, a znachor zaaplikował jej dietę z koziego mleka! Efektem "terapii" jest wyłącznie skrajne niedożywienie, lecz rodzice dziecka są całkowicie zaślepieni przez szarlatana.

W 2916. odcinku serialu "Pierwsza miłość" wygłodniała Amelka w tajemnicy przed rodzicami zacznie jeść słodycze. Słodkie jedzenie jej zaszkodzi i dziewczynka straci przytomność. Przerażeni rodzice wezmą na pomoc Bartka, który natychmiast zabierze małą do szpitala!

Łukasz uratuje życie Melki i wyląduje z nią w łóżku! Będą razem?Zobacz więcej

Niestety to nie koniec problemów. W 2917. odcinku serialu znachor Kazimierz Kalica (Andrzej Pieczyński) pojawi się w szpitalu i przekona rodziców dziecka, aby zabrali Amelkę spod opieki lekarzy i wrócili do jego terapii. Zmanipulowani Kulasowie posłuchają szarlatana i wrócą z córką do domu.

Gdy Miedzianowski się o tym dowie, będzie przerażony! Postanowi poprosić o pomoc Śmiałka (Paweł Okoński). Lekarz widzi bowiem tylko jedno rozwiązanie: dziecko trzeba zabrać siłą! Straż Wadlewska zostanie postawiona w stan gotowości! Czy uda się uratować życie Amelki?

Artur będzie miał kolejny romans? Co będzie działo się u Kulczyckich?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×